17
2020
2018-01-03

Jakub Kusior w "Filmowej"


 28 grudnia 2017 r. w Kawiarni Filmowej w Sokołowie Podlaskim wystąpił Jakub Kusior – młody gitarzysta i wokalista. Kameralny koncert otworzył cykl "Mała Przestrzeń Koncertowa".

21-letni Jakub Kusior jest pasjonatem gry na gitarze, a swoją muzyczną przygodę rozpoczął w 2010 roku. Po sześciu miesiącach nauki gry na gitarze wyspecjalizował się w stylu zwanym "fingerstyle". Po tym krótkim czasie zajął II miejsce w ogólnopolskim festiwalu Fingerstyle Feeling II w Kaliszu.

W 2013 roku wyszedł debiutancki album gitarzysty "Step by Step", na którym znalazło się 10 autorskich kompozycji. W tym samym roku Jakub Kusior postanowił sprawdzić swoje umiejętności w 6. edycji telewizyjnego talentshow "Must Be the Music". Podczas występu zachwycił swoją grą Adama Sztabę i dotarł do półfinału.

Z biegiem czasu młody instrumentalista poszerzył swoją działalność o śpiew i pisanie tekstów. Na początku tworzył w języku angielskim, lecz później otworzył się na język rodzimy.

W 2015 roku muzyk wydał mini album "Far Away", na którym znalazły się utwory: "Far Away", "I Want To Be The Same", "Homeless" oraz "Kiedy". W październiku 2017 roku wydał EP-kę "Szczere Serce". Płyta składa się z trzech utworów: tytułowego "Szczere Serce", "Pewnie Było Tak" oraz "Cud".

Jakub Kusior to młody zdolny artysta, który ma na swoim koncie liczne koncerty w Polsce i za granicą. Podczas spotkania w Kawiarni Filmowej stworzył niepowtarzalny nastrój i zachwycił słuchaczy. Dał się poznać nie tylko jako zdolny gitarzysta i wokalista, ale również jako skromny chłopak, który bez trudu potrafi podbić serca publiczności i zachęcić ją do wspólnej zabawy.

Kolejny koncert w ramach cyklu "Mała Przestrzeń Koncertowa" odbędzie się 12 stycznia 2018 roku o godzinie 20.00 w Kawiarni Filmowej. Gwiazdą wieczoru będzie Henry No Hurry.

Katarzyna Dybowska

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe