6
2019
2014-05-21

Jak ożywić miasto?


Siedlce znalazły sposób na ożywienie miasta. Czy taki sposób znajdzie również Sokołów...?

Zaledwie 19-tysięczny Sokołów Podlaski nie wyróżnia się niczym szczególnym. Miasto małe, spokojne, co niektórzy twierdzą, że nawet nudne. Siedlce, można powiedzieć, to inna bajka. Dawne miasto wojewódzkie i przede wszystkim - kilkukrotnie większe od Sokołowa. O Siedlcach zapewne każdy coś słyszał, chociażby samą nazwę. Jakby się temu przyjrzeć bliżej, Siedlce - podobnie jak Sokołów - również nie wyróżniają się niczym szczególnym. Ups, nie wyróżniały! Teraz jest zupełnie inaczej.
 
NAJPIERW CHOINKA!
Wszystko zaczęło się w grudniu ubiegłego roku. Wówczas na siedleckim rondzie im. Marii Curie - Skłodowskiej postawiono choinkę. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że była to choinka... śmieciowa [...]
Kilkanaście dni temu na tym samym rondzie postawiono 4 banery w kontrowersyjnymi hasłami. "Siedlce przyjane pedałowaniu", "Siedlce miastem ekstazy", "Siedlce przyjazne trawce" i "Siedlce przeciwne spacerom".
 
Co jak co, ale chonika stała się hitem! Czy nowe hasła równiż wywołają wielki medialny szum? Pożyjemy, zobaczymy... Tymczasem w Sokołowie również są ronda, nawet 3. Czy sokołowianie chcieliby, aby na którymś z nich pojawiło się COŚ? Tym czymś nie musi być kontrowersja. Macie jakieś pomysły? Chętnie zaprezentujemy je władzom sokołowskiego magistratu i zapytamy, czy w planach jest ożywianie Sokołowa. A może macie inne pomysły?
Ronda lepiej zostawmy Siedlcom! Ronda to ich pomysł!
 
KW

Siedlce przyjazne pedałowaniu - oto jedno z kontrowersyjnych haseł na siedleckim rondzie.


Sokołowskie ronda nie są atrakcyjne. A może sokołowianie chcieliby, aby tutaj również postawiono jakieś banery...?

« wróć | komentarze [5]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Jeśli pomnik mera to tylko ze spiżu. Facet zasłużył. Jest jedyny w swoim rodzaju.

LOL
2014-05-23 23:18:31

Na każdy rondzie należy postawić pomnik burmistrza,z rozpartymi ramionami,i wmontowanymi światłami w oczach i paluszkach łapek.Rondo powinno się obracać o samochody stać.Burmistrz wskaże,mrygając, czy może jechać, czy nie.

dziura
2014-05-23 21:14:35

Proponuje wyeksponować ruiny dawnej cukrowni niech pozostaną wizytówką Sokołowa jako miasta po przejściach i głębokiej transformacji.

niunio
2014-05-23 01:05:20

Po co wubory! \ Korona z tektury i park śmieciowy!Q!!!

zero
2014-05-22 19:00:20

My się tym wyróżniamy,że się niczym nie wyróżniamy.

małoważny
2014-05-21 20:45:20
Strona 1/1


Dane kontaktowe