17
2020
2013-03-28

IX edycja konkursu "Jestem MIstrzem"


Konkurs skierowany był do uczniów klas III edukacji wczesnoszkolnej z terenu gminy Sokołów Podlaski ze szkół podstawowych w Czerwonce, Nowej Wsi, Przywózkach, Grochowie i Skibniewie.
Jego celem było stworzenie uczniom możliwości wykazania się wiedzą z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, środowiskowej, a także zręcznością oraz kształtowanie pożądanych postaw w działaniu indywidualnym i zespołowym. Dzieci mogły porównać własne wiadomości i umiejętności z tym, co zaprezentowali ich rówieśnicy z innych szkół. Konkurs składał się z jedenastu zadań. Po każdej turniejowej rozgrywce zespoły otrzymywały punkty. Ich łączna suma zadecydowała o końcowym wyniku. Tytuł Mistrza i Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Oświatowego im. Marianny Frąckowiak w Skibniewie wywalczyli uczniowie III klasy Szkoły Podstawowej w Skibniewie – Natalia Świeżak, Gabriela Jaczewska i Bartosz Kozłowski. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwało jury w składzie: Agnieszka Lewocik, nauczyciel Zespołu Oświatowego w Grochowie, Jolanta Kryszczuk, nauczyciel Zespołu Oświatowego w Nowej Wsi, Maria Rosocha, nauczyciel Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przywózkach, Barbara Wojewódzka, nauczyciel Zespołu Oświatowego w Czerwonce, Elżbieta Buczyńska, nauczyciel Zespołu Oświatowego w Skibniewie. Konkurs prowadziła Agnieszka Borkowska.
Otwarcia konkursu dokonali wójt gminy Sokołów Marcin Pasik i dyrektor Wiesławą Kapustą. Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez Radę Rodziców ZO w Skibniewie.

Agnieszka Borkowska, Iwona Olędzka

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe