2
2020
2012-09-14

Inwestycja w Przywózkach


Dzięki porozumieniu pomiędzy Starostwem Powiatowym w Sokołowie Podlaskim i gminą Sokołów Podlaski poprawi się bezpieczeństwo na drodze w miejscowości Przywózki. Chodzi o dwa zakręty. Dochodziło na nich do wypadków drogowych, a kilkakrotnie rozpędzone samochody wjeżdżały w ogrodzenie okolicznych posesji. W tej chwili zostały tam podniesione krawężniki i wykonano chodniki. Remont będzie dotyczyć także odwodnienia.
Wielokrotnie o przeprowadzenie tego remontu apelowali mieszkańcy Przywózek, a także radni powiatowi i gminni. Dziurawy fragment drogi zmusza kierowców do radykalnego zmniejszenia prędkości, a także do zwracania uwagi na ostrożną jazdę, zachodzi bowiem obawa o uszkodzenia zawieszenia jadących samochodów. Dzięki temu, że w kasie starostwa znalazły się dodatkowe pieniądze, inwestycja dojdzie do skutku już w najbliższym czasie, a koszty zostaną podzielone po połowie.
To nie jedyna inwestycja dotycząca dróg w gminie Sokołów Podlaski. W kolejce czeka zakręt w Wężach, a także odwodnienie drogi w miejscowości Kostki i Wólka Miedzyńska.
Miejmy nadzieję, że dobra współpraca gminy i starostwa poprawi stan dróg i bezpieczeństwo jej użytkowników.

LK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe