11
2020
2018-06-27

Integracja w Grochowie


W sobotę 9 czerwca w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Grochowie odbyło się spotkanie integracyjne z dyrektorem, nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej, rodzicami oraz dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie I.

Dzieci i ich rodzice mieli możliwość poznania bazy lokalowej szkoły tj. sal lekcyjnych, sali gimnastycznej, świetlicy, stołówki szkolnej, biblioteki, pracowni komputerowej, gabinetu pedagoga i logopedy. Przyszli uczniowie zwiedzili również gabinet pana dyrektora. Czekały tam na nich drobne upominki.

W sali lekcyjnej odbyły się zajęcia językowe i zajęcia plastyczne przygotowane przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Dzieci mogły też skorzystać z różnych gier i układanek dydaktycznych. Natomiast w sali gimnastycznej przyszli uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w zabawach ruchowych. Odbyło się również spotkanie z rodzicami, którzy mogli porozmawiać z dyrektorem i nauczycielami na temat oferty edukacyjnej szkoły, organizacji pracy placówki, a także zapoznać się z programem nauczania, podręcznikami i materiałami ćwiczeniowymi.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i mamy nadzieję, że spełniło oczekiwania rodziców i dzieci. Przyszłym pierwszakom życzymy powodzenia. Do zobaczenia w szkole!
 

 
Anna Wyszomirska, Małgorzata Nowicka 
Fot. ZO w Grochowie

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe