17
2020
2016-07-11

Integracja na podsumowanie


W czwartkowe popołudnie 23 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Sterdyni odbyło się uroczyste podsumowanie zajęć roku 2015/2016.  

Przed swoimi bliskimi, koleżankami i kolegami wystąpili uczestnicy kół zainteresowań pracujących w GOKiS. Na początku w kilku układach tanecznych zaprezentowali się podopieczni Kamila Brewczuka, który przez miniony rok prowadził kurs tańca nowoczesnego hip-hop. W nagrodę za wytrwałość i pełną odpłatność otrzymali koszulki z logo nazwą zespołu czyli, jak się sami nazwali, „FULL DANCE CREW’. Wystąpili też soliści i zespoły doskonalące swoje umiejętności wokalne na zajęciach muzycznych z Bożeną Kaczmarek. Nie zabrakło osób muzykujących pod okiem Magdaleny Chomać. Klub 4H wykonał nagrodzoną na Festiwalu Piosenek o Zdrowiu piosenkę. Dzieci ze szkoły języka angielskiego zaprezentowały bajkę „Królewna Śnieżka”, oczywiście w wersji angielskiej. Prezentowane też były prace członków koła plastycznego, z którymi pracuje mistrzyni rękodzieła Aneta Wilk, wspomagana przez Magdalenę Zając i Michała Murawskiego. Uzupełnieniem występów była prezentacja zdjęć dokumentujących działalność kół zainteresowań w sterdyńskiej placówce kultury. Wszyscy uzdolnieni uczniowie zebrali duże brawa od publiczności. Dyrektor Marianna Kobylińska wręczyła dyplomy, świadectwa i podziękowania. 
Ostatnim punktem programu tego dnia była integracja i posiłek przy ognisku. W minionym roku na zajęcia w GOKiS uczęszczało 130 dzieci i młodzieży oraz 15 dorosłych na aerobik

J.O.
 
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe