31
2019
2019-07-02

Inauguracyjny Trawnik Coolturalny


W piątek 28 czerwca przy Sokołowskim Ośrodku Kultury odbył się pierwszy tego lata Trawnik Coolturalny. Były atrakcje dla seniorów i młodzieży, tańce, śpiewy i oczywiście dobry film podczas plenerowego kina.

O godz. 17.00 sokołowskich seniorów bawił Zespół Wokalny "Seniorynki" z charyzmatyczną Panią Danusią Kalinowską na czele. Przy porywających do tańca przyśpiewkach nie dało się usiedzieć w miejscu!

Później sceną zawładnęła młodzież. W koncercie pt. "Młodzi - zdolni" popis swoich umiejętności dali uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej I stopnia im. M.K.K. Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim. Na skrzypcach, fortepianie, akordeonach i trąbkach zagrali niezwykle utalentowani: Julia Milik, Paulina Niszcz, Karolina Bajer, Weronika Olędzka, Artur Dobrzyński, Gabriela Miłkowska, Szymon Kosieradzki, Zuzanna Zonik, Ada Kryszczuk, Staś Sawicki, Zuzanna Malinowska, Zosia Sawicka, Hubert Biernat, Wojtek Rusiniak, Michał Sadłowski, Janek Kraska, Maria Rychlik, Maciek Wyszyński, Zuzanna Zabadała, Kinga Urban oraz Marcel Wójcik i Maja Rumocka.

Ostatnim punktem spotkania było Plenerowe Kino Letnie. Na wygodnych leżakach mogliśmy obejrzeć film "Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie" w reż. Kena Scotta. Wciągająca historia bawiła, ale i wzruszyła licznie zgromadzoną widownię.

Kolejne spotkanie na Trawniku Coolturalnym odbędzie się już w najbliższy piątek 5 lipca. Podczas "Herbatki dla Seniora" wystąpią "Złote Lata", a na ekranie zobaczymy film "Jestem taka piękna" w reż. Abby Kohn i Marca Silversteina.KDC 
Fot. SOK
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe