17
2020
2011-07-28

Ile wypadków na drogach?


- Zazwyczaj w okresie letnim liczba wypadków bardzo wzrasta. Jednak w ostatnim tygodniu było ich znacznie mniej - informuje Sławomir Tomaszewski, rzecznik prasowy sokołowskiej policji.

Do niegroźnego w skutkach zderzenia samochodów doszło 18 lipca około godziny 12:30 na drodze krajowej nr 62. Seat jechał  z Repek w kierunku Skrzeszewa. W tym czasie kierowca poloneza zamierzał włączyć się do ruchu drogowego wykonując manewr zawracania, a kierowca seata, jadący w tym samym kierunku, próbował go ominąć. Lecz kierujący polonezem wyjechał poza oś jezdni, w wyniku czego zderzył się z usiłującym wyminąć go seatem. Na skutek kolizji polonez przewrócił się na dach. Nieuważny kierowca poloneza i pasażerka seata ponieśli obrażenia, które na szczęście nie zagrażają ich życiu. Poszkodowanych w wypadku karetka pogotowia bezzwłocznie odwiozła do szpitala w Sokołowie, gdzie poddani zostali obserwacji i leczeniu.

- Według wstępnych ustaleń policji obydwaj kierowcy byli trzeźwi - dodaje Sławomir Tomaszewski.

Z powodu kolizji droga krajowa  nr 62 na kilka godzin została zablokowana na odcinku pomiędzy Repkami a Skrzeszewem. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Repek i Skrzeszewa skierowali ruch objazdami przez Wyrozęby i Sawice.  

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe