43
2019
2019-09-17

III Memoriał Artura Czartoryjskiego


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim wraz z Miejskim Klubem Sportowym „Podlasie” po raz trzeci zorganizowali memoriał Artura Czartoryjskiego (nazywanego przez przyjaciół i kolegów „Czarkiem”). Memoriał otworzył Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski Bogusław Karakula, który wraz z Dyrektorem OSIR Sławomirem Chadajem powitali rodzinę „Czarka”, znajomych, sympatyków piłki nożnej, a także wszystkich uczestników.

Impreza odbyła się w niedzielę 8 września na bocznym boisku stadionu OSIR przy ul. Lipowej 50. W turnieju piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2012 i młodsi wzięło udział 6 drużyn: MKP Pogoń Siedlce I oraz II, SEMP Siedlce I oraz II, MKS Podlasie OSIR Sokołów Podlaski i Akademia Piłkarska z Sokołowa Podlaskiego. Drużyny rozgrywały mecze w systemie „każdy z każdym”. Spotkania trwały dwa razy po 8 minut. Nie liczył się wynik końcowy, tylko możliwość sprawdzenia się z równieśnikami oraz dobra zabawa. Sędziami turnieju byli Krzysztof Świnarski, Mirosław Świnarski i Krzysztof Paderewski.

Uczestnicy imprezy mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji w postaci dmuchanej zjeżdżalni, siłomierza-kopacza oraz konkurencji sprawdzających umiejętności piłkarskie - mata celnościowa na bramce oraz slalom z piłką.

Wszyscy uczestnicy, trenerzy oraz sędziowie otrzymali medale. Statuetka „Najlepszy strzelec” trafiła do Igora Wójcika, „Najlepszy bramkarz” do Mateusza Cichego. Obaj z zespołu SEMP Siedlce.

Po zakończeniu turnieju przyjaciele i koledzy oraz piłkarze Podlasia rozegrali mecz charytatywny dla Uli Tokarskiej.

Ostatnią częścią imprezy był grill, na którym uczestnicy wspominali Artura Czartoryjskiego - byłego zawodnika Podlasia Sokołów Podlaski, Sygnału Lublin i szkoleniowca młodzieży w sokołowskich zespołach.


Juliusz Nowicki 


« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe