17
2020
2018-03-27

III edycja Grand Prix w Pływaniu


Zawody Grand Prix w Pływaniu w Sokołowie Podlaskim to już tradycja. Od prawie 15 lat organizowane są przez KS Neptun w Sokołowie Podlaskim wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim. W tegorocznej edycji bierze udział prawie sto zawodniczek i zawodników.

W dniu 11 marca 2018 r. odbyła się III edycja zawodów. Dzieci i młodzież startowali w czterech kategoriach wiekowych (rocznik 2009 i młodsi - kategoria I; rocznik 2007 - 2008 kategoria II; rocznik 2005 - 2006 kategoria III i 2004 i starsi kategoria IV) z podziałem na dziewczęta i chłopców. Uczestnicy rywalizowali na dystansach 25 m, 50 m oraz 100 m wszystkimi stylami pływackimi. Organizatorzy w każdej kategorii nagradzali dyplomami zawodniczki i zawodników za pierwszych sześć miejsc, a pierwszych dziesięć osób otrzymało punkty, których suma decydowała o miejscu po zakończeniu wszystkich czterech edycji zawodów.

Wyniki zawodów:

Kategoria I
Dziewczęta 25m klasyczny

1. Księżopolska Zofia 10 KS Neptun Sokołów Podlaski 27.79
2. Winderickx Franciszka 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 28.84
3. Moczulska Olga 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 30.60
4. Nowotniak Lilianna 09 OSiR 30.61
5. Sapieja Maja 09 OSiR 33.11
6. Szczęśniak Nadia 09 OSiR 33.13

Chłopcy 25m klasyczny

1. Gąszczak Kacper 09 OSiR 29.31
2. Kamiński Olaf 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 31.82
3. Maseko Dalitso 09 - 31.95
4. Ołtarzewski Wiktor 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 32.72
5. Zduniak Jan 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 34.89
6. Praski Maciej 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 35.37

Dziewczęta 50m styl grzbietowy

1.Księżopolska Zofia 10 KS Neptun Sokołów Podlaski 51.14
2. Nowotniak Lilianna 09 OSiR 54.14
3. Szczęśniak Nadia 09 OSiR 56.97
4. Tomczuk Nikola 10 OSiR 57.71
5. Winderickx Franciszka 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 58.41
6. Moczulska Olga 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 58.63

Chłopcy 50m styl grzbietowy

1. Gąszczak Kacper 09 OSiR 52.96
2. Dominik Wojciech 10 OSiR 56.65
3. Janista Aleksander 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 58.63
4. Tomczuk Krystian 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 58.78
5. Maseko Dalitso 09 - 1:01.24
6. Ołtarzewski Wiktor 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:02.84

Kategoria II

Dziewczęta 50m styl klasyczny

1. Dziewulska Marysia 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 45.55
2. Moczulska Kaja 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 51.12
3. Połosa Julia 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 51.71
4. Misiak Gabriela 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 52.76
5. Dmowska Emilia 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 56.93
6. Bonifaciuk Zuzanna 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:00.01

Chłopcy 50m styl klasyczny

1. Wąsowski Michał 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 46.63
2. Błoński Paweł 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 50.02
3. Ślepowroński Krzysztof 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 50.08
4. Szewczuk Filip 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 52.50
5. Nowak Aleksander 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:01.41
6. Wrzosek Lubosz 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:04.19

Dziewczęta 100m stylem zmiennym

1. Dziewulska Marysia 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:35.40
2. Moczulska Kaja 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:39.60
3. Połosa Julia 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:54.11
4. Dmowska Emilia 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:57.93
5. Antoniak Aleksandra 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 2:01.49
6. Bonifaciuk Zuzanna 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 2:02.21

Chłopcy 100m stylem zmiennym

1. Błoński Paweł 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:36.72
2. Wąsowski Michał 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:42.56
3. Szewczuk Filip 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:48.07
4. Ślepowroński Krzysztof 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:49.49
5. Nowak Aleksander 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 2:10.06
6. Wrzosek Lubosz 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 2:17.81

Kategoria III

Dziewczęta 50m styl klasyczny

1. Pikulska Oliwia 05 - 42.12
2. Krysiak Wiktoria 05 KS Neptun Sokołów Podlaski 45.42
3. Kubuj Amelia 05 KS Neptun Sokołów Podlaski 45.85
4. Krakowska Ola 05 KS Neptun Sokołów Podlaski 45.87
5. Bujalska Natalia 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 46.89
6. Dacków Natalia 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 52.09

Chłopcy 50m styl klasyczny

1. Błoński Patryk 05 KS Neptun Sokołów Podlaski 39.45
2. Brzezik Piotr 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 44.05
3. Wyszomierski Kacper 05 KS Neptun Sokołów Podlaski 46.40
4. Mikołajczuk Mikołaj 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 46.78
5. Maksymiak Mikołaj 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 46.83
6. Sejbuk Filip 06 --- 47.85

Dziewczęta 100m stylem zmiennym

1.Kubuj Amelia 05 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:24.52
2. Pikulska Oliwia 05 - 1:25.72
3. Krysiak Wiktoria 05 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:30.29
4. Krakowska Ola 05 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:36.78
5. Bujalska Natalia 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:37.97
6. Dacków Natalia 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:40.49

Chłopcy 100m stylem zmiennym

1.BłońskI Patryk 05 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:17.04
2. Brzezik Piotr 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:23.29
3. Wyszomierski Kacper 05 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:26.69
4.Maksymiak Mikołaj 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:30.13
5.Sadłowski Michał 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:31.72
6. Chadaj Mateusz 05 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:35.42

Kategoria IV

Dziewczęta 50m stylem klasycznym

1.Rytel Elżbieta 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 40.21
2.Krasnodębska Julia 01 - 40.53
3.Litewnicka Gabriela 02 KS Neptun Sokołów Podlaski 44.40
4.Moczulska Oliwia 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 45.30

Chłopcy 50m styl klasyczny

1.Doliński Radosław 02 KS Neptun Sokołów Podlaski 32.97
2.Serewiś Bartosz 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 34.09
3.Bolewski Karol 00 KS Neptun Sokołów Podlaski 35.11
4.Sadłowski Łukasz 00 KS Neptun Sokołów Podlaski 37.00
5.Karakula, Michał 02 KS Neptun Sokołów Podlaski 37.51
6.Kozioł Karol 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 38.82

Dziewczęta 100m stylem zmiennym

1.Krasnodębska Julia 01 - 1:18.97
2.Rytel Elżbieta 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:23.27
3.Moczulska Oliwia 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:25.22
4.Litewnicka Gabriela 02 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:26.32
Chłopcy 100m stylem zmiennym

1.Doliński Radosław 02 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:07.73
2.Serewiś Bartosz 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:08.33
3.Bolewski Karol 00 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:09.41
4.Sadłowski Łukasz 00 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:11.73
5.Karakula Michał 02 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:14.55
6.Kozioł Karol 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:23.00










Grzegorz Wyszomierski 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe