42
2019
2019-03-12

II Sokołowskie Targi Ślubne “Powiedz TAK!”


W niedzielę 10 marca w restauracji Stara Drukarnia odbyła się II edycja Sokołowskich Targów Ślubnych. Podobnie jak w roku ubiegłym, organizatorką wydarzenia była konsultantka ślubna Luiza Kołodziejczyk.

Ślub i wesele to wyjątkowy czas dla wszystkich zakochanych. Aby wydarzenie to przebiegło sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami młodej pary, należy je zaplanować w najdrobniejszych szczegółach. W dobie Internetu i mediów społecznościowych nie jest trudno znaleźć firmę działającą w branży ślubnej. Jednak o ile prościej jest, gdy wszystkie usługi można znaleźć w jednym miejscu!

Na targach swoje stoiska mieli fotografowie, kamerzyści, muzycy, barmani, cukiernicy i wizażyści. Nie zabrakło również możliwości wyboru garnituru dla pana młodego. Zainteresowani mogli także poznać ofertę producentów dekoracji kwiatowych, drewnianych czy papierowych.

Wszyscy przybyli mogli wziąć udział w licznych konkursach i skorzystać ze specjalnie przygotowanych na ten dzień rabatów.

Jak poinformowała nas organizatorka wydarzenia Luiza Kołodziejczyk, zainteresowanie targami ślubnymi w Sokołowie jest bardzo duże, zarówno od strony wystawców jak i przyszłych par młodych. Już od listopada pojawiały się zapytania o kolejną edycję wydarzenia. Pomyślna współpraca między Luizą Kołodziejczyk a właścicielką Starej Drukarni Martyną Besztak, zaowocowała zorganizowaniem imprezy
w tym samym miejscu co rok temu.

- Podobnie jak w roku ubiegłym, odwiedzających jest bardzo dużo. Goście sygnalizują potrzebę organizacji tego typu wydarzeń. Pozytywny odzew ze strony klientów jak i wystawców utwierdza mnie w przekonaniu, że organizacja targów ślubnych w Sokołowie to bardzo dobry pomysł. Wiele wskazuje na to, że będzie to impreza cykliczna - mówi Luiza Kołodziejczyk.


Katarzyna Dybowska 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe