16
2020
2017-02-08

II runda zawodów Grand Prix Sokołowa Podlaskiego


W ostatnią niedzielę, 5 lutego 2017r, na Krytej Pływalni OSiR odbyły się kolejne zmagania młodych pływaków. Organizatorem zawodów był sokołowski klub pływacki „Neptun”. Kolejne edycje zawodów cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Oprócz członków klubu wystartowało ponad 25 dzieci niezrzeszonych, pasjonatów pływania z Sokołowa, Siedlec, Węgrowa, a nawet z Mińska Mazowieckiego. W bieżącej edycji zawodnicy rywalizowali w stylu klasycznym i dowolnym, na dystansach 50 m i 100 m, a tylko najmłodsi na dystansie 25 m.Rangę ostatnich zawodów podniosła obecność przedstawicieli Kolegium Sędziów z Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Pływackiego, p. Magdaleny Seligi - Zielskiej i p. Marka Grzywacza.

W każdy sezonie pływackim odbywają się cztery rundy zawodów GP, podczas których zawodnicy za uzyskane miejsca w swojej kategorii wiekowej otrzymują punkty. Na podstawie listy rankingowej, na koniec zmagań, najlepsi otrzymują puchary. Natomiast nagrodą za udany występ w każdej rundzie są dyplomy, które otrzymują zdobywcy pierwszych sześciu miejsc w każdej kategorii wiekowej, zarówno dziewcząt i chłopców.

Następne zawody Grand Prix odbędą się 19 marca, ale już 25 lutego br reprezentacja klubu wystąpi w cyklu zwodów pływackich o „Laur Lubelskiego Koziołka”, które odbywają się na olimpijskiej pływalni AQUA w Lublinie.Trzymamy kciuki i liczymy na udane starty.

 
 
 
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe