17
2020
2016-04-18

II Rajd Rowerowy Szlakiem Ottona Warpechowskiego


Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie i Stowarzyszenie „Pomóżmy Sobie Razem" z Brzozowa zapraszają na II Rajd Rowerowy Szlakiem Ottona Warpechowskiego.

Impreza odbędzie się 7 maja. Trasa rajdu przebiega przez malownicze tereny powiatu sokołowskiego i węgrowskiego, w tym fascynujący rezerwat przyrody Kantor Stary oraz urokliwą dolinę Liwca. Jak informują organizatorzy, dla mieszkańców Węgrowa i okolic zbiórka o 9.15 na Rynku Mariackim w Węgrowie i przejazd do Brzozowa busem, który także przewiezie rowery na przyczepie. Po zakończeniu imprezy uczestnicy, którzy wyrażą chęć, zostaną odwiezieni do Węgrowa lub Sokołowa Podlaskiego. 

Program rajdu:
10.00 Brzozów – złożenie kwiatów przy pomniku Ottona Warpechowskiego; 10.30 – przejazd do Czerwonki Grochowskiej i złożenie kwiatów na grobie O.Warpechowskiego; 10.45 – odwiedzenie kościoła w Czerwonce; 11 - 11. 40: przejazd do Paczusk Dużych, odpoczynek nad stawem; 12.00 – 13.00: przejazd do Liwa; 13.15 – 14.30: prezentacja multimedialna, zwiedzanie muzeum; 14.30: ognisko i konkursy z nagrodami; ok. 15.30 zakończenie imprezy. 
Patronat honorowy nad wydarzeniem przyjęli Maria Koc - Wicemarszałek Senatu RP, Senator RP Waldemar Kraska, Bogusław Karakula - Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski, Bogusław Szymański - Wójt Gminy Liw. 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe