25
2019
2011-11-26

II Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt w Białej Podlaskiej


Organizatorzy wyrazili zgodę na wystawienie do zawodów dwóch zespołów z Sokołowa Podlaskiego, dlatego też na turniej wyjechały aż 24 zawodniczki (20 dziewcząt z rocznika 1999 i 4 z rocznika 2000). Dziewczęta zostały podzielone na dwa równe zespoły, których celem był jak najlepszy występ z turnieju organizowanym z okazji Dnia Niepodległości. Sokołowiank,  mimo  iż nie grały w najmocniejszych składach poradziły sobie doskonale z przeciwniczkami i ostatecznie zagrały przeciwko sobie w finale.

 Oto wyniki:

Gra w grupach:

MKK OSiR I Sokołów Podlaski – ZKS Stal Stalowa Wola               97 : 17 (17:4, 25:5, 31:2, 24:6) – grupa A

MKK OSiR II Sokołów Podlaski – UKS Rekord Lubartów               97 : 17 (14:8, 36:2, 27:4, 19:1) – grupa B

MKK OSiR I Sokołów Podlaski – Gim.nr 3 Białą Podlaska               136 : 14 (32:2, 27:4, 37:2, 40:6) – grupa A

MKK OSiR II Sokołów Podlaski – BKS Kadet Biała Podlaska         97 : 17 (14:8, 36:2, 27:4, 19:1) – grupa B

Półfinał:

MKK OSiR I Sokołów Podlaski –  UKS Rekord Lubartów               84 : 29 (14:10, 30:7, 23:8, 17:4)

MKK OSiR II Sokołów Podlaski – ZKS Stal Stalowa Wola              80 : 10 (25:3, 14:3, 20:3, 21:1)

Finał:

MKK OSiR I Sokołów Podl. –  MKK OSiR II Sokołów Podl.          50 : 40 (14:10, 30:7, 23:8, 17:4)

 

Najlepszą zawodniczką turnieju uznano Jedlińską Julię ,uczennicę Szkoły Podstawowej w Rozbitym Kamieniu, występującą w turnieju w ekipie MKK OSiR I Sokołów Podlaski.

Skład i punkty w turnieju:

MKK OSiR I Sokołów Podlaski

 

Kaczmarczyk Maria - 53 (SP 2), Szkop Magdalena - 48 (SP Skrzeszew), Kisielińska Ewa 44 - (SP Rozbity Kamień), Jedlińska Julia - 43 (SP Rozbity Kamień), Kraska Julia - 42 (SP 4), Ksionek Kinga - 38 (SP Grochów), Grzymała Paulina - 30 (SP Skibniew), Rostkowska Dominika - 18 (SP 2), Zieniewska Karolina - 16 (SP 1), Teluk Klaudia - 16 (Gim. 2), Nowotniak Marta - 15 (SP 1), Kisielińska Izabela - 4 (SP Rozbity Kamień).

 

MKK OSiR II Sokołów Podlaski

 

Pytlak Karolina - 2 (SP 1),  Zieniewska Barbara - 43 (SP 1), Rozbicka Emilia - 37 (Gim SLO), Bindas Katarzyna - 32 (SP 2), Tomczuk Marta - 29 (SP 4), Świętochowska Gabriela - 29 (SP 2), Bolesta Emilia - 27 (SP 1), Pietrzak Natalia - 21 (SP 1), Kurełek Emilia - 20 (SP 2), Fabiańczuk Monika - 18 (SP 2), Malinowska Roksana - 14 (SP Skrzeszew), Falkowska Alicja - 2 (SP Kosów Lacki).

J.O.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe