37
2018
2017-12-19

II edycja Grand Prix w Pływaniu w Sokołowie Podlaskim


Zawody Grand Prix w Pływaniu są organizowane przez KS Neptun w Sokołowie Podlaskim oraz OSiR Sokołowie Podlaskim. To cykliczna i co raz bardziej popularna impreza pływacka w naszym powiecie. W dniu 17 grudnia 2017 r. odbyła się II tura zawodów.

Dzieci startują w czterech kategoriach wiekowych (rocznik 2009 i młodsi - kategoria I; rocznik 2007 - 2008 kategoria II; rocznik 2005 - 2006 kategoria III i 2004 i starsi kategoria IV) z podziałem na dziewczęta i chłopcy i rywalizują na dystansach 25 m, 50 m oraz 100 m. Organizatorzy w każdej kategorii nagradzają dyplomami zawodniczki i zawodników za pierwszych sześć miejsc a pierwszych dziesięć osób otrzymuje punkty, których suma decyduje o miejscu w zawodach po zakończeniu wszystkich czterech edycji zawodów.

Wyniki zawodów:
 25 m styl grzbietowy - dziewczęta, rocznik 2009 i młodsi
1. NOWOTNIAK Lilianna 2009 OSiR 22.31
2. MOCZULSKA Olga 2009 KS Neptun Sokołów Podlaski 23.32
3. WINDERICKX Franciszka 2009 KS Neptun Sokołów Podlaski 24.45
4. SZCZĘŚNIAK Nadia 2009 OSiR 25.04
5. KSIĘŻOPOLSKA Zofia 2010 KS Neptun Sokołów Podlaski 25.30
6. TOMCZUK Nikola 2010 OSiR 26.77

25 m styl grzbietowy - chłopcy, rocznik 2009 i młodsi
1. GĄSZCZAK Kacper 2009 OSiR 22.40
2. JANISTA Aleksander 2009 KS Neptun Sokołów Podlaski 25.48
3. DOMINIK Wojciech 2010 Węgrów 25.85
4. SAWICZ Antoni 2010 25.85
5. KARPIŃSKI Maciej 2009 KS Neptun Sokołów Podlaski 26.94
6. TOMCZUK Krystian 2009 KS Neptun Sokołów Podlaski 27.14

 50 m styl dowolny - dziewczęta, rocznik 2007 i 2008
1. DZIEWULSKA Marysia 2007 KS Neptun Sokołów Podlaski 38.86
2. MOCZULSKA Kaja 2007 KS Neptun Sokołów Podlaski 41.26
3. MISIAK Gabriela 2007 KS Neptun Sokołów Podlaski 44.92
4. POŁOSA Julia 2007 KS Neptun Sokołów Podlaski 46.14
5. NAZARCZUK Amelia 2008 KS Neptun Sokołów Podlaski 49.32
6. ANTONIAK Aleksandra 2008 KS Neptun Sokołów Podlaski 51.17

50 m styl dowolny - dziewczęta, rocznik 2006 i 2005
1. KUBUJ Amelia 2005 KS Neptun Sokołów Podlaski 34.20
2. KRAKOWSKA Ola 2005 KS Neptun Sokołów Podlaski 38.34
3. DACKÓW Natalia 2006 KS Neptun Sokołów Podlaski 39.18
4. BUJALSKA Natalia 2006 KS Neptun Sokołów Podlaski 39.69
5. CZERKAS Aleksandra 2006 OSiR 46.27
6. CZARNOCKA Zuzanna 2006 KS Neptun Sokołów Podlaski 53.61

50 m styl dowolny - dziewczęta, rocznik 2004 i starsi
1. KRASNODĘBSKA Julia 2001 29.64
2. MOCZULSKA Oliwia 2004 KS Neptun Sokołów Podlaski 32.69
3. RYTEL Elżbieta 2004 KS Neptun Sokołów Podlaski 34.86
4. LITEWNICKA Gabriela 2002 KS Neptun Sokołów Podlaski 36.02

50 m styl dowolny - chłopcy, rocznik 2007 i 2008
1. JÓŹWIAK Wojciech 2007 38.71
2. BŁOŃSKI Paweł 2007 KS Neptun Sokołów Podlaski 39.43
3. WĄSOWSKI Michał 2007 KS Neptun Sokołów Podlaski 40.16
4. SZEWCZUK Filip 2008 KS Neptun Sokołów Podlaski 45.57
5. ŚLEPOWROŃSKI Krzysztof 2008 KS Neptun Sokołów Podlaski 48.82
6. KUR Aleksander 2008 OSiR 51.55

50 m styl dowolny - chłopcy, rocznik 2006 i 2005
1. BŁOŃSKI Patryk 2005 30.16
2. NIECZYPORUK Maciej 2006 Siedlce 33.00
3. WYSZOMIERSKI Kacper 2005 KS Neptun Sokolow Podlaski 33.51
4. BRZEZIK Piotr 2006 KS Neptun Sokolow Podlaski 34.07
5. MAKSYMIAK Mikołaj 2006 KS Neptun Sokolow Podlaski 36.19
6. SADŁOWSKI Michał 2006 KS Neptun Sokolow Podlaski 36.88

50 m styl dowolny - chłopcy, rocznik 2004 i starsi
1. DOLIŃSKI Radosław 2002 KS Neptun Sokołów Podlaski 25.84
2. KIELAK Jakub 2000 Siedlce 26.44
3. BOLEWSKI Karol 2000 KS Neptun Sokołów Podlaski 27.22
4. ZANIKOWSKI Krystian 2002 Siedlce 27.23
5. SADŁOWSKI Łukasz 2000 KS Neptun Sokołów Podlaski 27.44
6. SEREWIŚ Bartosz 2004 KS Neptun Sokołów Podlaski 27.89

25 m styl dowolny - dziewczęta, rocznik 2009 i młodsi
1. NOWOTNIAK Lilianna 2009 OSiR 22.18
2. WINDERICKX Franciszka 2009 KS Neptun Sokołów Podlaski 23.08
3. KSIĘŻOPOLSKA Zofia 2010 KS Neptun Sokołów Podlaski 23.91
4. MOCZULSKA Olga 2009 KS Neptun Sokołów Podlaski 25.05
5. WYSZOMIERSKA Olga 2009 KS Neptun Sokołów Podlaski 25.82
6. SZCZĘŚNIAK Nadia 2009 OSiR 27.16

25 m styl dowolny - chłopcy, rocznik 2009 i młodsi
1. GĄSZCZAK Kacper 2009 OSiR 22.05
2. JANISTA Aleksander 2009 KS Neptun Sokołów Podlaski 25.31
3. TOMCZUK Krystian 2009 KS Neptun Sokołów Podlaski 26.20
4. PRASKI Maciej 2009 KS Neptun Sokołów Podlaski 26.31
5. KARPIŃSKI, Maciej 2009 KS Neptun Sokołów Podlaski 26.96
6. DOMINIK Wojciech 2010 Węgrów 27.34

100 m styl grzbietowy - dziewczęta, rocznik 2007 i 2008
1. DZIEWULSKA Marysia 2007 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:37.81
2. MOCZULSKA Kaja 2007 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:39.51
3. MISIAK Gabriela 2007 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:52.80
4. POŁOSA Julia 2007 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:55.69
5. NAZARCZUK Amelia 2008 KS Neptun Sokołów Podlaski 2:02.39
6. ANTONIAK Aleksandra 2008 KS Neptun Sokołów Podlaski 2:08.00

100 m styl grzbietowy - dziewczęta, rocznik 2005 i 2006
1. KUBUJ Amelia 2005 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:24.76
2. DACKÓW Natalia 2006 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:39.58
3. KRAKOWSKA Ola 2005 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:40.95
4. BUJALSKA Natalia 2006 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:47.57
5. CZERKAS Aleksandra 2006 OSiR 1:49.27
6. CZARNOCKA Zuzanna 2006 KS Neptun Sokołów Podlaski 2:02.45

100 m styl grzbietowy - dziewczęta, rocznik 2004 i starsi
1. KRASNODĘBSKA Julia 2001  1:17.40
2. RYTEL Elżbieta 2004 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:22.73
3. MOCZULSKA Oliwia 2004 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:26.96
4. LITEWNICKA Gabriela 2002 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:32.12

100 m styl grzbietowy - chłopcy, rocznik 2007 i 2008
1. BŁOŃSKI Paweł 2007 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:37.48
2. SZEWCZUK Filip 2008 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:49.95
3. WĄSOWSKI Michał 2007 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:51.42
4. JÓŹWIAK Wojciech 2007 1:55.33
5. KUR Aleksander 2008 OSiR 2:05.40
6. BAŃKOWSKI Jakub 2008 KS Neptun Sokołów Podlaski 2:05.49

100 m styl grzbietowy - chłopcy, rocznik 2005 i 2006
1. BŁOŃSKI Patryk 2005 1:18.78
2. NIECZYPORUK Maciej 2006 Siedlce 1:21.77
3. WYSZOMIERSKI Kacper 2005 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:25.18
4. BRZEZIK Piotr 2006 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:28.90
5. BOCZKOWSKI Maciej 2006 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:29.89
6. MAKSYMIAK Mikołaj 2006 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:33.49

100 m styl grzbietowy - chłopcy, rocznik 2004 i starsi
1. DOLIŃSKI Radosław 2002 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:08.40
2. BOLEWSKI Karol 2000 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:10.51
3. KIELAK Jakub 2000 Siedlce 1:11.88
4. SEREWIŚ Bartosz 2004 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:13.06
5. SADŁOWSKI Łukasz 2000 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:15.77
6. KARAKULA Michał 2002 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:15.97


Grzegorz Wyszomierski
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe