17
2020
2017-10-24

Idźmy naprzód z nadzieją


Jest mi niezmiernie miło, że mogę razem z Państwem złożyć hołd człowiekowi, który całe życie był blisko ludzi – blisko nas.” – tymi słowami w imieniu Zarządu Powiatu, Radnych, pracowników Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego rozpoczął podziękowania wszystkim uczestnikom koncertu Starosta Sokołowski – Leszek Iwaniuk.

Koncert pt. „Idźmy naprzód z nadzieją” odbył się w dniu 16.11.2017 r., w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Kosowie Lackim.
Podczas koncertu wystąpili artyści Teatru Wielkiego Opery Narodowej, Opery Królewskiej, Teatru Muzycznego w Łodzi, Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego i Scen Warszawskich. Zaprezentowali pieśni związane z życiem Św. Jana Pawła II, między innymi  patriotyczne, maryjne, „Góralu czy ci nie żal” , „Barkę”. Przypomniano informacje dot. biografii Ojca Świętego oraz słowa kierowane do wiernych. Koncert był wielkim przeżyciem duchowym dla wielu z nas. Zgromadzeni w świątyni bardzo ciepło przyjęli przybyłych artystów i gromkimi brawami podziękowali za koncert.

Starosta Sokołowski – Leszek Iwaniuk oraz Członek Zarządu - Longina Oleszczuk złożyli serdeczne podziękowania artystom za wspaniały i wzruszający występ, księdzu kanonikowi Tomaszowi Pełszyk proboszczowi parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Kosowie Lackim za możliwość zorganizowania w tejże świątyni koncertu. Starosta Leszek Iwaniuk podziękował mieszkańcom Kosowa Lackiego i Powiatu Sokołowskiego za liczne przybycie oraz wspólne przeżywanie tak niecodziennego wydarzenia, jakim był koncert poświęcony pamięci Świętego Jana Pawła II – Polaka, Papieża, którego pontyfikat zapisał się na kartach historii jako niezwykły i ponadczasowy.

Koncert sfinansowany został przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Info / Fot.: www.powiat-sokolowski.pl 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe