12
2020
2018-11-28

I miejsce dla chłopców z "Szóstki"


W sali ZS nr 1 w Sokołowie Podlaskim rozegrano finałowy turniej piłki ręcznej chłopców z klas VII –VIII SP i III gimnazjum w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wcześniej turnieje eliminacyjne odbyły się w Sterdyni i Sokołowie Podlaskim.  W finale spotkały się zespoły z SP 6 Sokołów, SP 2 Sokołów, SP Sterdyń i SP Repki.

W turnieju finałowym zdecydowanym zwycięzcą była drużyna  ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Sokołowie Podlaskim. Srebrne medale przypadły zespołowi ze Sterdyni, a brązowe SP 2 Sokołów.


Wyniki eliminacji:

Turniej w Sokołowie Podl.

SP 6 Sokołów – SP 2 Sokołów                      14:8
ZS Salezjańskich – SP 1 Sokołów                 14:3
SP 6 Sokołów – ZS Salezjańskich                 16:9
SP 2 Sokołów – SP 1 Sokołów                      13:11
SP 6 Sokołów – SP 1 Sokołów                      14:5
SP 2 Sokołów – ZS Salezjańskich                   9:8


Turniej w Sterdyni

 SP Repki – SP Ceranów                      7:1
 SP Repki – SP Łazów                        15:3
 SP Ceranów – SP Łazów                   12:6
SP Sterdyń – SP Kosów L.                 13:2
SP Sterdyń – SP Rozbity Kam.           12:2
SP Rozbity Kam. – SP Kosów L.           8:1
SP Sterdyń – SP Ceranów                  16:1
SP Repki – SP Rozbity Kam.                6:2
SP Sterdyń – SP Repki                        9:5

Kolejność w gr. II
1.SP Sterdyń
2.SP Repki
3.SP Ceranów
   SP Rozbity Kamień
5.SP Łazów
   SP Kosów Lacki


Turniej finałowy

Półfinały
SP 6 Sokołów – SP Repki                  16:3
SP Sterdyń – SP 2 Sokołów               15:11

Mecz o III miejsce
SP 2 Sokołów – SP Repki                  18:6

Mecz o I miejsce
SP 6 Sokołów – SP Sterdyń               16:4


Kolejność końcowa

1.SP 6 Sokołów                     
2.SP Sterdyń             
3.SP 2 Sokołów                     
4.SP Repki                
5.ZS Salezjańskich
   SP Ceranów
   SP Rozbity Kamień
8.SP 1 Sokołów
   SP Łazów
   SP Kosów Lacki

Drużyna SP 6 Sokołów Podl. grała w składzie: Abramczuk Łukasz, Czapczyk Oskar, Czarkowski Mateusz, Czarnecki Dawid, Kosieradzki Krystian, Krakowski Mateusz, Mrozowski Jakub, Świnarski Bartłomiej, Woźniak Jakub, Wyszomirski Bartosz, Zduniak Łukasz.

Juliusz Nowicki
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe