17
2020
2013-10-18

Huczny Jubileusz!


Były wspomnienia, spektakle, szczególni goście oraz pyszny tort. 5-te urodziny grupy teatralnej PaT na pewno długo pozostaną w pamięci tych, którzy uczestniczyli w tym niezwykłym Jubileuszu.

W sobotni wieczór, 5 października w Zespole Szkół Salezjańskich Lux Sapientiae zgromadzeni gości obejrzeli spektakl wyreżyserowany przez lidera grupy - Wiktorię Benedykciuk. Spektakl nosi tytuł "I gdyby tak po prostu być" i opowiada o tym, że w życiu cierpimy, kochamy, tęsknimy oraz pomimo potrzeby bliskości innego człowieka, często czujemy się rozdarci i uciekamy w dal. 
 
Publiczność była zachwycona! Brawom i owacjom na stojąco nie było końca. Uszczęśliwieni aktorzy po spektaklu podziękowali wszystkim, którzy przez 5 lat przyczynili się do rozwoju grupy. W ich stronę padło wiele ciepłych słów, między innymi od Wojciecha Jacha - szefa programu PaT. W dowód uznania, sokołowski Teatr "Inaczej" otrzymał tytuł Lidera Teatru Profilaktycznego, tuż po siedleckim teatrze Fanum. Statuetkę z rąk szefa programu odebrała Wiktoria Benedykciuk.
 
Później był tort dla wszystkich zgromadzonych gości, kolejny spektakl - zupełnie inny niż wszystkie: śmieszny i spontaniczny, pod tytułem "Na odwrót", taniec "Belgijka" oraz hymn programu - "Nie wracajmy jeszcze na ziemię". 
 
- Spotkanie wywołało wiele łez wzruszenia. Dziękujemy wszystkim za obecność fizyczną i duchową. Mamy nadzieję, że takich spotkań we wspaniałej PaTowej rodzinie będzie jeszcze sporo - mówi S. Tomaszewski. 
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe