17
2020
2020-02-18

Harcerze na bajkowym biwaku


 Co robi 22DH Azymuty im. Tadeusza Zawadzkiego ps. ZOŚKA pierwszego dnia ferii? Fantastycznie się bawi na biwaku z 29DH Pogodni w Ostrowi Mazowieckiej. 
 
Lodowisko i super zabawa była pierwszym punktem programu! I choć niektórzy pierwszy raz mieli na nogach łyżwy, zabawa była doskonała. Biwak oparty był na fabule związanej z bajką „Król Lew”. Podczas warsztatów pod nadzorem drużynowej 22GZ Martyny Sankowskiej i przybocznych drużyny: Ewy Milik i Anety Górskiej w swoich stadach nasi harcerze wyczarowywali „coś z niczego”, czyli fantastyczne bębenki z puszek, węże w papieru, ramki z kawałków drewna itp. Podzieleni na stada mieliśmy okazję bliżej poznać harcerki i harcerzy z 29DH Pogodni i był to naprawdę super pomysł!

Wspólne zabawy integracyjne, wieczornica o braterstwie i przyjaźni oraz nocna gra zakończyły pierwszy dzień biwaku. Oczywiście sami sobie przygotowaliśmy obiadek, który z talerzy zniknął w mgnieniu oka. Wieczorem w wolnych momentach, których nie było zbyt dużo, przygotowaliśmy kartki na zbliżający się Dzień Myśli Braterskiej, rozwiązywaliśmy zadania logiczne i robiliśmy fantastyczne zdrapywanki.  Następnego dnia wzięliśmy udział w grze sprawdzającą naszą wiedzę z harcerstwa oraz wiedzy o Afryce. Mogliśmy obejrzeć harcówkę Pogodnych, wspólnie snuć plany na przyszłość i wakacje. Biwak zakończyła… ponowna wizyta na lodowisku, na którym jeździli jak mistrzowie nawet Ci, którzy dzień wcześniej mieli z tym problem! Serdecznie dziękujemy rodzicom za dowiezienie nas na biwak i prosimy o więcej takich wyjazdów! 29DH dziękujemy za mile spędzony czas! Bawiliśmy się znakomicie! Opiekunem na biwaku był drużynowy pwd. Adam Mazurek.


 
INFO: 22 DH Azymuty

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe