24
2019
2014-04-15

Handlował przed kościołem


W niedzielę, 13 kwietnia około godz. 7.30 w Ceranowie sokołowscy kryminalni, wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej w Warszawie, Zespołu Zadaniowego w Siedlcach, podczas kontroli mężczyzny narodowości armeńskiej odnaleźli papierosy oraz alkohol bez polskich znaków akcyzy.

Papierosy zostały ukryte w osobowym audi, którym przyjechał do Ceranowa. Mężczyzna za miejsce handlu wybrał plac przed kościołem. Chciał w ten sposób skorzystać z dużej liczby wiernych idących do kościoła w Niedzielę Palmową.
Podczas przeszukania znaleziono łącznie blisko 1000 paczek papierosów i prawie 4 litry spirytusu o wartości rynkowej przekraczającej 10000 złotych. Mieszkający w Polsce obywatel Armenii odpowie teraz za przestępstwa skarbowe. Grozi mu wysoka kary grzywny, a nawet pozbawienia wolności.

asp.szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie rozumiem dlaczego policja chwali się taką drobnicą!!!!!!! Jak półtora roku temu dzwoniłem na numer 997 i podawałem namiary na dwie mety w których jest dużo więcej takiego towaru niż w opisywanym artykule to do dziś nic z nimi nie zrobiono i dalej funkcjonują. Ciekawe od czego zależą interwencję policji?????????????? Pewnie takie donosy jak mój należy zgłaszać do Izby Celnej a nie do policji bo policja wcale się tym nie zajmuje. Przykre to :(

dobry obywatel
2014-04-18 11:43:54
Strona 1/1


Dane kontaktowe