17
2020
2014-05-29

Groźny cios nożem


Sokołowscy policjanci zatrzymali 60-cio letniego mieszkańca gminy Jabłonna Lacka, który ugodził nożem mężczyznę. Rana była bardzo poważna i poszkodowanego przewieziono karetką do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

We wtorek, 27 maja  około godz. 12.25 pogotowie ratunkowe i policja zostały powiadomione, że w Wierzbicach Strupkach (gm. Jabłonna Lacka) doszło do ugodzenia nożem mężczyzny. Poszkodowanego przewieziono karetką do szpitala. Jak się okazało, ugodzony nożem mężczyzna przyjechał wraz z grupką osób, na zaproszenie konkubiny sprawcy. Poprosiła ich aby podwieźli ją samochodem do miejsca swojego zameldowania. Zdenerwowany wizytą niezapraszanych gości konkubent, w trakcie szarpaniny ugodził nożem jednego z przyjezdnych. Widząc co zrobił uciekł i zamknął się w swoim mieszkaniu.

Na miejsce przyjechało pogotowie i policja. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy ugodzenia. Okazało się, że przed przyjazdem Policji zdążył uciec z mieszkania. Nie trwało jednak długo, aby policjanci zatrzymali agresora. Mężczyzna ukrywał się na oddalonym nieopodal polu zboża.

Sprawca ugodzenia został zatrzymany. Tak jak i poszkodowany znajdował się pod działaniem alkoholu. Po wytrzeźwieniu przyznał się do tego co zrobił. Za przestępstwo to grozi mu kara nawet do pięciu lat więzienia.

asp.szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe