15
2020
2020-01-29

Grand Prix w Pływaniu w Sokołowie Podlaskim 2019/2020


W dniu 19 stycznia 2020r odbyła się druga edycja Zawodów Grand Prix w Pływaniu w Sokołowie Podlaskim. Dzieci i młodzież startują w czterech kategoriach wiekowych (rocznik 2011 i młodsi - kategoria I; rocznik 2009 - 2010 kategoria II; rocznik 2008 - 2006 kategoria III i 2005 i starsi kategoria IV) z podziałem na dziewczęta i chłopcy. Uczestnicy rywalizowali na dystansach 25m, 50m oraz 100m stylem dowolnym i grzbietowym. Organizatorzy zawodów w każdej kategorii nagradzają dyplomami zawodniczki i zawodników za pierwszych sześć miejsc i dodatkowo pierwszych dziesięć osób otrzymuje punkty, których suma decyduje o miejscu w zawodach po zakończeniu wszystkich czterech edycji zawodów. 


Wyniki zawodów:

Kategoria I – 8 lat i młodsi

Dziewczęta 25m styl dowolny

1. Reda Michalina nie zrzeszona 19.27

2. Naumiuk Maria nie zrzeszona 21.56

3. Moczulska Sara KS Neptun Sokołów Podlaski 22.40

4. Bielecka Kamila nie zrzeszona 23.02

5. Kazimierczuk Maja KS Neptun Sokołów Podlaski 25.71

6. Księżopolska Klaudia KS Neptun Sokołów Podlaski 26.03

 

 

Chłopcy 25m styl dowolny

 

1. Kamecki Aleksander nie zrzeszony 22.24

2. Nowicki Damian KS Neptun Sokołów Podlaski 25.08

3. Skrzeczkowski Karol nie zrzeszony 25.67

4. Detyna Sebastian nie zrzeszony 26.31

5. Prokopczuk Ksawery KS Neptun Sokołów Podlaski 27.53

6. Ołtarzewski Aleksander KS Neptun Sokołów Podlaski 27.88

 

 

Dziewczęta 25m styl grzbietowy

 

1. Reda Michalina nie zrzeszona 21.97

2. Moczulska Sara KS Neptun Sokołów Podlaski 23.11

3. Naumiuk Maria nie zrzeszona 24.54

4. Kazimierczuk Maja KS Neptun Sokołów Podlaski 25.58

5. Bielecka Kamila nie zrzeszona 27.03

6. Nowak Julia KS Neptun Sokołów Podlaski 29.27

 

 

Chłopcy 25m styl grzbietowy

 

1. Kamecki Aleksander nie zrzeszony 22.95

2. Ołtarzewski Aleksander KS Neptun Sokołów Podlaski 26.44

3. Witkowski Krzysztof KS Neptun Sokołów Podlaski 26.72

4. Nowicki Damian KS Neptun Sokołów Podlaski 27.02

5. Prokopczuk Ksawery KS Neptun Sokołów Podlaski 27.14

6. Szarmach Mateusz KS Neptun Sokołów Podlaski 27.17

 

 

Kategoria II 9 – 10 lat

 

Dziewczęta 50m styl dowolny

 

1. Kożuchowska Zofia nie zrzeszona 36.50

2. Księżopolska Zofia KS Neptun Sokołów Podlaski 40.36

3. Moczulska Olga KS Neptun Sokołów Podlaski 40.61

4. Winderickx Franciszka KS Neptun Sokołów Podlaski 42.54

5. Nowotniak Lilianna KS Neptun Sokołów Podlaski 43.15

6. Chojnowska Karolina KS Neptun Sokołów Podlaski 44.19

 

 

Chłopcy 50m styl dowolny

 

1. Gąszczak Kacper KS Neptun Sokołów Podlaski 37.05

2. Tomczuk Krystian KS Neptun Sokołów Podlaski 39.54

3. Ostrowski Ignacy nie zrzeszony 40.51

4. Osiński Dawid KS Neptun Sokołów Podlaski 41.77

5. Ołtarzewski Maksymilian KS Neptun Sokołów Podlaski 42.03

6. Włodarczyk Bruno nie zrzeszony 42.22

 

 

Dziewczęta 100m styl grzbietowy

 

1. Kożuchowska Zofia nie zrzeszona 1:36.82

2. Winderickx Franciszka KS Neptun Sokołów Podlaski 1:43.73

3. Moczulska Olga KS Neptun Sokołów Podlaski 1:44.47

4. Księżopolska Zofia KS Neptun Sokołów Podlaski 1:45.06

5. Chojnowska Karolina KS Neptun Sokołów Podlaski 1:53.72

6. Kruszyńska Maja KS Neptun Sokołów Podlaski 1:54.82

 

Chłopcy 100m styl grzbietowy

 

1. Gąszczak Kacper KS Neptun Sokołów Podlaski 1:36.29

2. Szarmach Maciej KS Neptun Sokołów Podlaski 1:44.69

3. Kobak Filip nie zrzeszony 1:45.17

4. Ostrowski Ignacy nie zrzeszony 1:46.61

5. Tomczuk Krystian KS Neptun Sokołów Podlaski 1:47.62

6. Chmielewski Stanisław KS Neptun Sokołów Podlaski 1:48.21

 

 

Kategoria III 11 – 12 lat

 

Dziewczęta 50m styl dowolny

 

1. Chwedorczuk Kamila KS Neptun Sokołów Podlaski 36.79

2. Woroch Julia KS Neptun Sokołów Podlaski 36.86

3. Antoniak Aleksandra KS Neptun Sokołów Podlaski 36.87

4. Moczulska Kaja KS Neptun Sokołów Podlaski 37.20

5. Marciniak Martyna KS Neptun Sokołów Podlaski 40.62

6. Bonifaciuk Zuzanna KS Neptun Sokołów Podlaski 41.85

 

Chłopcy 50m styl dowolny

 

1. Błoński Paweł KS Neptun Sokołów Podlaski 30.80

2. Bielecki Michał nie zrzeszony 34.96

3. Reda Maksymilian nie zrzeszony 36.45

4. Ostrowski Aleksander nie zrzeszony 37.11

5. Szewczuk Filip KS Neptun Sokołów Podlaski 37.61

6. Wąsowski Michał KS Neptun Sokołów Podlaski 38.47

 

 

 

Dziewczęta 100 m styl grzbietowy

 

1. Moczulska Kaja KS Neptun Sokołów Podlaski 1:32.35

2. Chwedorczuk Kamila KS Neptun Sokołów Podlaski 1:39.39

3. Woroch Julia KS Neptun Sokołów Podlaski 1:40.86

4. Marciniak Martyna KS Neptun Sokołów Podlaski 1:43.08

5. Antoniak Aleksandra KS Neptun Sokołów Podlaski 1:44.67

6. Nazarczuk Amelia KS Neptun Sokołów Podlaski 1:48.64

 

Chłopcy 100m styl grzbietowy

 

1. Błoński Paweł KS Neptun Sokołów Podlaski 1:19.47

2. Bielecki Michał nie zrzeszony 1:28.61

3. Reda Maksymilian nie zrzeszony 1:34.19

4. Szewczuk Filip KS Neptun Sokołów Podlaski 1:37.52

5. Ostrowski Aleksander nie zrzeszony 1:39.10

6. Bańkowski Jakub KS Neptun Sokołów Podlaski 1:43.29

 

 

 

Kategoria IV 13 lat i starsi

 

Dziewczęta 50m styl dowolny

 

1. Moczulska Oliwia KS Neptun Sokołów Podlaski 32.20

2. Rytel Elżbieta KS Neptun Sokołów Podlaski 33.69

3. Krakowska Ola KS Neptun Sokołów Podlaski 35.13

4. Dacków Natalia KS Neptun Sokołów Podlaski 35.27

5. Bujalska Natalia KS Neptun Sokołów Podlaski 36.48

6. Czarnocka Zuzanna KS Neptun Sokołów Podlaski 43.54

 

Chłopcy 50m styl dowolny

 

1. Doliński Radosław Polonia Warszawa 25.05

2. Serewiś Bartosz KS Neptun Sokołów Podlaski 25.39

3. Błoński Patryk Polonia Warszawa 26.20

4. Karakula Michał KS Neptun Sokołów Podlaski 26.28

5. Kozioł Karol KS Neptun Sokołów Podlaski 27.61

6. Kalinowski Bartosz KS Neptun Sokołów Podlaski 27.62

 

Dziewczęta 100m styl grzbietowym

 

1. Rytel Elżbieta KS Neptun Sokołów Podlaski 1:22.13

2. Moczulska Oliwia KS Neptun Sokołów Podlaski 1:28.15

3. Dacków Natalia KS Neptun Sokołów Podlaski 1:30.97

4. Krakowska Ola KS Neptun Sokołów Podlaski 1:34.65

5. Bujalska Natalia KS Neptun Sokołów Podlaski 1:38.94

6. Czarnocka Zuzanna KS Neptun Sokołów Podlaski 1:42.37

 

 

Chłopcy 100m styl grzbietowy

 

1. Serewiś Bartosz KS Neptun Sokołów Podlaski 1:02.96

2. Karakula Michał KS Neptun Sokołów Podlaski 1:03.59

3. Doliński Radosław Polonia Warszawa 1:04.59

4. Błoński Patryk Polonia Warszawa 1:07.84

5. Nieczyporuk Maciej Siedlce 1:08.59

6. Wyszomierski Kacper KS Neptun Sokołów Podlaski 1:09.19

 

 

 

Grzegorz Wyszomierski

 

 


 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe