17
2020
2019-01-24

Grand Prix w Pływaniu w Sokołowie Podlaskim 2018/2019 – edycja II


W dniu 13 stycznia 2019 r. odbyła się II edycja zawodów pływackich. Dzieci i młodzież wystartowali w czterech kategoriach wiekowych (rocznik 2010 i młodsi - kategoria I; rocznik 2009 - 2008 kategoria II; rocznik 2007 - 2006 kategoria III i 2003 i starsi kategoria IV) z podziałem na dziewczęta i chłopcy. Uczestnicy rywalizowali na dystansach 25 m stylem dowolnym i grzbietowym, 50 m stylem dowolnym oraz 100 m stylem grzbietowym. Organizatorzy w każdej kategorii nagradzają dyplomami zawodniczki i zawodników za pierwszych sześć miejsc a pierwszych dziesięć osób otrzymuje punkty.

Wyniki zawodów:

Kategoria I

Dziewczęta 25 m styl grzbietowy

1. Księżopolska Zosia 21.20
2. Gałczyński Kaja 24.63
3. Tomczuk Nikola 24.83
4. Połosa Zuzia 25.99
5. Moczulska Sara 27.01
6. Winderickx Marie 27.84


Chłopcy 25 m styl grzbietowy

1. Dominik Wojciech 24.18
2. Ostrowski Ignacy 24.30
3. Rudnik Oliwier 25.72
4. Włodarczyk Bruno 26.12
5. Chmielewski Stanisław 26.70
6. Bindas Krystian 27.57



Kategoria II

Dziewczęta 50 m styl dowolny

1. Antoniak Aleksandra 37.80
2. Kożuchowska Zosia 39.40
3. Bonifaciuk Zuzanna 40.20
4. Marciniak Martyna 42.30
5. Nazarczuk Amelia 43.21
6. Winderickx Franciszka 43.83


Chłopcy 50 m styl dowolny

1. Szewczuk Filip 39.16
2. Gąszczak Kacper 39.24
3. Ślepowroński Krzysztof 41.10
4. Nowak Aleksander 43.55
5. Bańkowski Jakub 43.96
6. Osiński Dawid 45.61


Dziewczęta 100 m styl grzbietowy

1. Marciniak Martyna 1:45.61
2. Antoniak Aleksandra 1:49.81
3. Bonifaciuk Zuzanna 1:51.13
4. Moczulska Olga 1:52.38
5. Kożuchowska Zofia 1:56.00
6. Sapieja Maja 1:58.58


Chłopcy 100 m styl grzbietowy

1. Szewczuk Filip 1:43.66
2. Gąszczak Kacper 1:44.32
3. Bańkowski Jakub 1:48.67
4. Nowak Jakub 1:51.86
5. Tomczuk Krystian 1:58.92
6. Ślepowroński Krzysztof 1:59.29



Kategoria III

Dziewczęta 50 m styl dowolny

1. Bujalska Natalia 36.42
2. Dacków Natalia 36.70
3. Moczulska Kaja 37.79
4. Dmowska Emilia 39.99
5. Połosa Julia 40.84
6. Łuka Anna 42.80


Chłopcy 50 m styl dowolny

1. Brzezik Piotr 30.73
2. Maksymiak Mikołaj 31.00
3. Nieczyporuk Maciej 32.30
4. Błoński Paweł 34.88
5. Sadłowski Michał 35.80
6. Mikołajczuk Mikołaj 36.52


Dziewczęta 100 m styl grzbietowy

1. Moczulska Kaja 1:33.21
2. Dacków Natalia 1:33.36
2. Bujalska Natalia 1:36.94
4. Łuka Anna 1:52.13
5. Czarnocka Zuzanna 1:53.87
6. Woroch Julia 1:54.14


Chłopcy 100 m styl grzbietowy

1. Nieczyporuk Maciej 1:14.33
2. Brzezik Piotr 1:17.51
3. Maksymiak Mikołaj 1:26.28
4. Błoński Paweł 1:28.85
5. Boczkowski Maciej 1:32.57
6 Sadłowski Michał 1:32.59





Kategoria IV

Dziewczęta 50 m styl dowolny

1. Moczulska Oliwia 31.58
2. Litewnicka Gabriela 33.12
3. Rytel Elżbieta 33.57
4. Krakowska Ola 36.00


Chłopcy 50 m styl dowolny

1. Zanikowski Krystian 25.67
2. Serewiś Bartosz 25.84
3. Doliński Radosław 26.09
4. Karakula, Michał 27.22
5. Błoński Patryk 27.54
6.Kozioł Karol 28.69


Dziewczęta 100 m styl grzbietowy

1. Rytel Elżbieta 1:21.45
2. Moczulska Oliwia 1:27.53
3. Litewnicka Gabriela 1:30.26
4. Krakowska Ola 1:36.22


Chłopcy 100 m styl grzbietowy

1. Serewiś Bartosz 1:03.92
2. Doliński Radosław 1:05.99
3. Karakula Michał 1:07.29
4. Wyszomierski Kacper 1:13.01
5.Błoński Patryk 1:13.56
6. Kalinowski Bartosz 1:16.39


Grzegorz Wyszomierski

 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe