41
2018
2018-10-24

Grand Prix w Pływaniu w Sokołowie Podlaskim 2018/2019


 Zawody Grand Prix w Pływaniu w Sokołowie Podlaskim sięgają swoją tradycją już od ponad 16 lat. KS Neptun w Sokołowie Podlaskim wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim cyklicznie organizują zawody popularyzując tę dyscyplinę sportową w powiecie i nie tylko. Na zawody do Sokołowa przyjeżdżają uczestnicy z okolicznych miast i wsi. W dniu 21 października 2018r odbyła się I edycja zawodów. Dzieci i młodzież startują w czterech kategoriach wiekowych (rocznik 2010 i młodsi - kategoria I; rocznik 2009 - 2008 kategoria II; rocznik 2007 - 2006 kategoria III i 2003 i starsi kategoria IV) z podziałem na dziewczęta i chłopcy. Uczestnicy rywalizują na dystansach 25m, 50m oraz 100m wszystkimi stylami pływackimi. Organizatorzy w każdej kategorii nagradzają dyplomami zawodniczki i zawodników za pierwszych sześć miejsc a pierwszych dziesięć osób otrzymuje punkty, których suma decyduje o miejscu w zawodach po zakończeniu wszystkich czterech edycji zawodów.

 


Wyniki zawodów:

Kategoria I


Dziewczęta 25m styl grzbietowy

1. Księżopolska Zosia 10 KS Neptun Sokołów Podlaski 21.59

2. Połosa Zuzia 10 KS Neptun Sokołów Podlaski 24.79

3. Gałczyński Kaja 10 OSiR 25.28

4. Reda Michalina 11 ------ 25.53

5. Tomczuk Nikola 10 OSiR 25.71

6. Winderickx Marie 10 KS Neptun Sokołów Podlaski 26.42



Chłopcy 25m styl grzbietowy

1. Dominik Wojciech 10 ------ 24.60

2. Ostrowski Ignacy 10 ------ 25.26

3. Włodarczyk Bruno 10 ------ 25.97

4. Bury Hubert 10 ------ 26.93

5. Rudnik Oliwier 10 KS Neptun Sokołów Podlaski 27.05

6. Sawicz Antoni 10 KS Neptun Sokołów Podlaski 27.81



Kategoria II

 

Dziewczęta 50m styl grzbietowy

1.Marciniak Martyna 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 49.98

2. Sapieja Maja 09 OSiR 50.92

3. Antoniak Aleksandra 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 51.51

4. Kożuchowska Zosia 09 ------ 52.04

5. Moczulska Olga 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 52.42

6. Winderickx Franciszka 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 54.27



Chłopcy 50m styl grzbietowy

1. Reda Maksymilian 08 ------ 46.69

2. Szewczuk Filip 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 47.83

3. Ostrowski Aleksander 08 ------- 50.39

4. Gąszczak Kacper 09 OSIR 51.13

5. Nowak Aleksander 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 52.02

6. Ślepowroński Krzysztof 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 52.40



Dziewczęta 100m styl dowolny

1. Antoniak Aleksandra 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.42.04

    Kożuchowska Zosia 09 ------- 1.42.04

2. Marciniak Martyna 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.46.65

3. Moczulska Olga 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.49.80

4. Winderickx Franciszka 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.50.48

5. Nowotniak Liliana 09 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.51.33

6. Bonifaciuk Zuzanna 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.54.22



Chłopcy 100m styl dowolnym

1. Reda Maksymilian 08 ------ 1.36.91

2. Szewczuk Filip 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.39.70

3. Gąszczak Kacper 09 OSIR 1.40.61

4. Ślepowroński Krzysztof 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.41.59

5. Nowak Aleksander 08 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.42.00

6. Mondkiewicz Filip 08 OSIR 1.46.05



Kategoria III


 

Dziewczęta 50m styl grzbietowy

1. Moczulska Kaja 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 41.62

2. Dacków Natalia 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 41.89

3. Bujalska Natalia 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 43.93

4. Dmowska Emilia 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 45.82

5. Szymanik Maja 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 47.64

6. Połosa Julia 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 48.25



Chłopcy 50m styl grzbietowy

1. Brzezik Piotr 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 35.50

2. Nieczyporuk Maciej 06 Siedlce 35.82

3. Maksymiak Mikołaj 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 37.24

4. Boczkowski Maciej 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 40.39

5. Błoński Paweł 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 42.64

6. Sadłowski Michał 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 43.02



Dziewczęta 100 m styl dowolny

1. Dacków Natalia 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.24.93

2. Bujalska Natalia 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.25.55

3. Moczulska Kaja 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.32.60

4. Szymanik Maja 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.41.25

5. Połosa Julia 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.42.86

6. Dmowska Emilia 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.44.37



Chłopcy 100m styl dowolny

1. Brzezik Piotr 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.10.04

2. Maksymiak Mikołaj 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.10.76

3. Nieczyporuk Maciej 06 Siedlce 1.14.00

4. Sadłowski Michał 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.22.19

5. Błoński Paweł 07 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.24.30

6. Boczkowski Maciej 06 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.24.50



Kategoria IV



Dziewczęta 50m styl grzbietowy

1. Pikulska Oliwia 05 Siedlce 36.88

2. Rytel Elżbieta 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 37.53

3. Litewnicka Gabriela 02 KS Neptun Sokołów Podlaski 39.37

4. Moczulska Oliwia 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 39.81

5. Krakowska Ola 05 KS Neptun Sokołów Podlaski 43.51



Chłopcy 50m styl grzbietowy

1. Karakula, Michał 02 KS Neptun Sokołów Podlaski 31.32

2. Doliński Radosław 02 Polonia Warszawa 31.54

3.Serewiś Bartosz 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 31.56

4. Kozioł Karol 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 34.25

5. Błoński Patryk 05 KS Neptun Sokołów Podlaski 34.44

6. Krystoszyk Maciek 02 KS Neptun Sokołów Podlaski 35.61



Dziewczęta 100m styl dowolny

1. Moczulska Oliwia 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.13.55

2. Litewnicka Gabriela 02 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.14.95

3. Rytel Elżbieta 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.16.58

4. Pikulska Oliwia 05 Siedlce 1.17.61

5. Krakowska Ola 05 KS Neptun Sokołów Podlaski 1:29.54


 

Chłopcy 100m styl dowolny

 

1.Doliński Radosław 02 Polonia Warszawa 57.99

2.Serewiś Bartosz 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 59.57

3. Karakula Michał 02 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.02.34

4. Błoński Patryk 05 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.03.19

5. Krystoszyk Maciek 02 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.03.51

6.Kozioł Karol 04 KS Neptun Sokołów Podlaski 1.06.02

 

 

Grzegorz Wyszomierski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe