11
2020
2017-06-23

Grand Prix Sokołowa Podlaskiego w pływaniu


    W niedzielę, 18 czerwca na Krytej Pływalni OSiR odbyła się ostatnia, czwarta runda kolejnej edycji Grand Prix Sokołowa Podlaskiego w pływaniu. Adresatem zawodów są wszyscy członkowie KS Neptun, ale również dzieci i młodzież niezrzeszona w klubie. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, w każdej rundzie startuje około 100 młodych pływaków. Zawodnicy każdorazowo rywalizują w dwóch stylach pływackich na dystansach 25, 50 lub 100m. 
    Sześciu najlepszych pływaków w każdej kategorii wiekowej otrzymuje dyplomy, jak również cenne punkty w ogólnej klasyfikacji zawodów. Na podstawie uzyskanych punktów ustalana jest lista rankingowa, oddzielnie dziewcząt i chłopców. Nagrodą za miejsca na podium w każdej kategorii, w całej rywalizacji są wspaniałe puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe i Dyrekcję OSiR w Sokołowie Podlaskim. Wręczenie cennych, wielce zasłużonych trofeów odbywa się corocznie na zakończenie sezonu pływackiego w klubie. Kolejna taka uroczystość odbędzie się w najbliższą środę, gdzie w obecności trenerów, rodziców i sympatyków pływania zostaną uhonorowani najlepsi zawodnicy.
     Gratulujemy osiągnięć, życzymy dalszych sukcesów oraz wspaniałych wakacji i nabrania sił do wytężonej pracy w następnym sezonie pływackim.
Milena Gryglas, KS Neptun 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe