15
2020
2011-06-15

Grand Prix Sokołowa Podlaskiego


W niedzielę 5 czerwca odbyła się VIII edycja zawodów Grand Prix Sokołowa Podlaskiego w pływaniu. Były to już ostatnie zawody pływackie w tym sezonie.

Wyniki:
DZIEWCZĘTA
STYL MOTYLKOWY
Kategoria I, rocznik 2002 i młodsi, 25m
Lp.  Imię, nazwisko czas punkty
1 Paulina Kowalczyk 0:25,25 11
2 Marta Jurczak  0:30,81 9
3 Magdalena Moczulska0:34,30 8
4 Pola Marcyniuk 0:34,37 7
5 Maja Próchenko 0:37,31 6
6 Karolina Parzych 0:38,79 5
7 Maria Salach  0:39,33 4
8 Karolina Krysińska 0:39,80 3

STYL DOWOLNY
Kategoria II, rocznik 2001-2000, 50m
1 Karolina Misiak 0:35,67 11
2 Julia Krasnodębska 0:37,44 9
3 Martyna Teluk 0:39,50 8
4 Aleksandra Bielińska 0:41,52 7
5 Natalia Moczulska 0:43,52 6
6 Magdalena Skomorucha0:44,02  5
7 Izabela Sarnecka 0:52,91 4
Kategoria III, rocznik 1999-1998, 50m
1 Paulina Mieszało 0:32,82 11
2 Natalia Pasik  0:34,45 9
3 Kinga Zakrzewska 0:37,16 8
4 Magdalena Kisielińska0:37,23 7
Kategoria IV, rocznik 1997 i starsi, 50m
1 Aleksandra Sarnecka 0:33,73 11
2 Agata Bolesta  0:37,85 9
Kategoria II, rocznik 2001-2000, 200m
1 Karolina Misiak 3:06,19 11
2 Martyna Teluk 3:23,39 9
3 Julia Krasnodębska 3:25,82 8
4 Natalia Moczulska 3:35,81 7
5 Aleksandra Bielińska 3:39,89 6
6 Magdalena Skomorucha3:50,99  5
7 Izabela Sarnecka 4:17,54 4
Kategoria III, rocznik 1999-1998, 200m
1 Paulina Mieszało 2:45,80 11
2 Natalia Pasik  2:56,24 9
3 Kinga Zakrzewska 3:14,80 8
4 Magdalena Kisielińska3:16,95 7
Kategoria IV, rocznik 1997 i starsi, 400m
1 Agata Bolesta  6:35,90 11
2 Aleksandra Sarnecka 6:36,00 9

CHŁOPCY
STYL MOTYLKOWY
Kategoria I, rocznik 2002 i młodsi, 25m
1 Aleksander Jezierski 0:29,15  11
2 Filip Andryszczyk 0:29,87 9
3 Maciej Krystoszyk 0:30,57 8
4 Michał Karakula 0:32,44 7
5 Marcin Krzemieniewski 0:33,25 6
6 Mateusz Krakowski 0:34,48 5
7 Marek Kisieliński 0:42,01 4

STYL DOWOLNY
Kategoria II, rocznik 2001-2000, 50m
1 Rafał Pogorzelski 0:37,81 11
2 Bartosz Hardej 0:37,92 9
3 Maciej Bujalski 0:38,76 8
4 Jakub Kielak  0:39,09 7
5 Mateusz Praski 0:40,44 6
6 Michał Krystoszyk 0:42,01 5
7 Filip Zakrzewski 0:44,82 4
8 Filip Moczulski 0:46,13 3
9 Przemysław Siemieniuk0:51,11 2
10 Mikołaj Próchenko 0:57,04 1
11 Paweł Skóra  1:04,03
Kategoria III, rocznik 1999-1998, 50m
1 Bartłomiej Pytlak 0:30,75 11
2 Paweł Remiszewski 0:31,00 9
3 Bartłomiej Borysiewicz0:32,07 8
4 Jan Popowski  0:32,89 7
5 Grzegorz Błachnio 0:32,98 6
6 Mikołaj Frączek 0:33,12 5
7 Patryk Skóra  0:35,86 4
8 Karol Prętczyński 0:36,15 3
9 Adam Karakula 0:36,95 2
10 Mikołaj Teluk  0:40,67 1
Kategoria IV, rocznik 1997 i starsi, 50m
1 Karol Klimczuk 0:26,07 11
2 Adrian Shereni 0:26,41 9
3 Paweł Sadłowski 0:29,51 8
4 Jakub Boczkowski 0:30,27 7
5 Michał Borysiewicz 0:30,31 6
Kategoria II, rocznik 2001-2000, 200m
1 Rafał Pogorzelski 3:11,06 11
2 Maciej Bujalski 3:11,56 9
3 Bartosz Hardej 3:19,24 8
4 Jakub Kielak  3:23,04 7
5 Michał Krystoszyk 3:31,18 6
6 Filip Zakrzewski 3:33,92 5
7 Filip Moczulski 3:40,13 4
8 Mateusz Praski 3:42,47 3
9 Przemysław Siemieniuk4:01,02 2
10 Mikołaj Próchenko 4:24,29 1
Kategoria III, rocznik 1999-1998, 200m
1 Paweł Remiszewski 2:41,66 11
2 Bartłomiej Borysiewicz2:43,39 9
3 Bartłomiej Pytlak 2:44,54 8
4 Mikołaj Frączek 2:46,17 7
5 Grzegorz Błachnio 2:49,75 6
6 Jan Popowski  2:49,92 5
7 Karol Prętczyński 3:01,29 4
8 Adam Karakula 3:02,19 3
9 Patryk Skóra  3:02,26 2
10 Mikołaj Teluk  3:37,67 1
Kategoria IV, rocznik 1997 i starsi, 400m
1 Karol Klimczuk 6:02,67 11
2 Jakub Boczkowski 7:14,33 9
3 Michał Borysiewicz 7:14,33 9
4 Paweł Sadłowski 7:14,33 9
5 Adrian Shereni 7:14,33 
TS

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe