17
2020
2016-01-18

Grand Prix 2015/2016 w Pływaniu


W ostatnią niedzielę, 17 stycznia, na Krytej Pływalni odbyły się kolejne zawody pływackie z cyklu Grand Prix Sokołowa Podlaskiego.

Organizatorem rozgrywek jest Klub Sportowy "Neptun". W wyścigach wzięło udział około 70 zawodniczek i zawodników, głównie członków klubu. Dziewczęta i chłopcy tym razem rywalizowali w stylu klasycznym i dowolnym. Starty odbywały się w różnych kategoriach wiekowych. Dla niektórych, siedmioletnich zawodników były to praktycznie pierwsze, poważne zawody. 

Na koniec rozgrywek odbyło się podsumowanie pierwszej, październikowej rundy zawodów. Najlepsi zawodnicy, w każdej kategorii wiekowej otrzymali pamiątkowe dyplomy. Następna runda Grand Prix w tym sezonie odbędzie się 20 marca br, ale już 24 stycznia dziewczęta i chłopcy będą rywalizować w Garwolinie, w ramach Mityngu Pływackiego. Zapraszamy do kibicowania młodym pływakom.« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Szkoda tylko że w OSiR nic się nie dzieje. Otwieram terminarz imprez a tu zero. Co tam dyrektor robi... i za co bierze pieniądze? To jest impreza Neptuna.

młody
2016-01-19 07:42:17
Strona 1/1


Dane kontaktowe