16
2020
2013-08-05

Grali o Puchar Wójta


W niedzielę 21 lipca odbył się drugi turniej XVIII edycji Powiatowego Letniego Turnieju Piłkarskich Siódemek. Tym razem drużyny rywalizowały o Puchar Wójta Gminy Jabłonna Lacka. Zgłosiło się 18 drużyn, które zostały dolosowane do czterech grup. Grupa A rywalizowała w Jabłonnie Lackiej, grupa B - w Sabniach, grupa C - w Bujałach, grupa D - w Niecieczy. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Jabłonna Lacka Wiesław Michalczuk.
 Bardzo zacięta rywalizacja była w grupie A. Ostatecznie I miejsce zajęła drużyna Czereśnie Sokołów Podlaski przed Jaworem Sokołów, a trzecie – Skrzeszew. W zdecydowanie słabszej dyspozycji były w tym dniu drużyny Jabłonny i Chądzynia, które zajęły odpowiednio czwarte i piąte miejsca w grupie. W grupie B niespodziewanie zwyciężyła drużyna ze Skibniewa,  wyprzedzając Sabnie oraz rewelację poprzedniego turnieju - drużynę z Przywózk.  Na czwartym miejscu w tej grupie rywalizację zakończyła drużyna z Kamieńczyka, powracająca po kilku latach przerwy ze znacznie odmłodzonym składem.  W grupie C bez większych problemów  zwyciężył BTS Kobylany przed NKS Białobrzegi, na trzecim miejscu - Kurowice, na czwartym ATS Kowiesy, na piątej pozycji zawody zakończyli gospodarze, czyli drużyna z Bujał.
W Niecieczy pewne zwycięstwo odnieśli gospodarze, pokonując Kamiankę i Rudniki. Kamianka zremisowała z Rudnikami, i o awansie do dalszej rywalizacji zadecydował lepszy bilans bramkowy Kamianki. W tej grupie rywalizowały tylko trzy zespoły, gdyż nie dojechała drużyna DG Wyrozęby.
Na zakończenie turnieju nagrody dla trzech czołowych drużyn wręczył Wójt Gminy Jabłona Lacka p. Wiesław Michalczuk, który był za razem fundatorem nagród.

OPR. JO

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe