11
2020
2019-12-03

Grad medali dla K.S. NEPTUN Sokołów Podlaski


W niedzielę 01.12.2019 r. odbyły się zawody pływackie w ,,AQUAPARKU MIEJSKIM“ w Ostrowi Mazowieckiej. Spotkanie miało na celu popularyzację pływania wśród dzieci i młodzieży jako dyscypliny wpływającej na wszechstronny rozwój zdolności ruchowych oraz propagowanie zdrowego stylu życia z uwzględnieniem rozwoju zainteresowań pływackich. Udział w nich wzięło wielu zawodników z mazowieckich klubów pływackich w różnych kategoriach wiekowych.

KS Neptun w Sokołowie Podlaskim reprezentowało 53 zawodników, którzy łącznie zdobyli:

Dacków Natalia - I miejsce 50 m stylem motylkowym,
                                            50 m stylem grzbietowym

Błoński Paweł - I miejsce 50 m stylem motylkowym,
                                          50 m stylem grzbietowym

Serewiś Bartosz I miejsce 50 m stylem klasycznym,
                                             50 m stylem dowolnym

Maksymilian Mikołaj I miejsce 50 m stylem motylkowym,
                                                    25 m stylem klasycznym

Połosa ZuzannaI miejsce 25 m stylem grzbietowym,
                                             25 stylem motylkowym

Chmielewski StanisławI miejsce 25 m stylem dowolnym,
                                                        50 m stylem grzbietowym

Michał KarakulaI miejsce 50 m stylem motylkowym,
                             II miejsce 50 m stylem dowolnym

Rytel Ela I miejsce 50 m stylem klasycznym,
                 II miejsce
50 m stylem klasycznym

Winderickx Martyna I miejsce 25 m stylem grzbietowym,
                                    II miejsce
25 m stylem dowolnym

Kamiński Olaf I miejsce 25 m stylem klasycznym,
                          III miejsce 25 m stylem grzbietowym

Kruszyńska MajaI miejsce 25 m stylem grzbietowym,
                               III miejsce
50 m stylem dowolnym

Połosa Julia I miejsce 50 m stylem motylkowym

Kazimierczuk MajaI miejsce 25 m stylem grzbietowym

Osiński Dawid II miejsce 25 m stylem motylkowym,
                           II miejsce
50 m stylem grzbietowym

Ołtarzewski MaksymilianII miejsce 25 m stylem motylkowym,
                                             II miejsce 25 m stylem grzbietowym

Praski MaciejII miejsce 50 m stylem klasycznym,
                         II miejsce 50 m stylem dowolnym

Chwedorczuk KamilaII miejsce 50 m stylem grzbietowym,
                                      III miejsce
25 m stylem dowolnym

Czarnocka ZuzannaII miejsce 50 m stylem grzbietowym,
                                    III miejsce
25 m stylem dowolnym

Chwedorczuk KamilaII miejsce 50 m stylem grzbietowym,
                                      III miejsce 25 m stylem dowolnym

Adamczuk WiktorIII miejsce 50 m stylem motylkowym,
                                III miejsce 25 m stylem klasycznym

Winderickx Franciszka - II miejsce 50 m stylem motylkowym

Kozioł Karol - II miejsce 50 m stylem klasycznym

Wąsowski MichałIII miejsce 50 m stylem klasycznym

Boczkowski Maciej III miejsce 50 m stylem motylkowym

Adamczuk Karol III miejsce 50 m stylem grzbietowym

Ołtarzewski Wiktor III miejsce 50 m stylem dowolnym

Zduniak JanIII miejsce 50 m stylem motylkowym

Kalinowski BartoszIII miejsce 50 m stylem motylkowym


Podczas zawodów Paweł Błoński ustanowił nowy rekord klubu na dystansie 50 stylem motylkowym na 0;33,76sw 12 latkach. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.




Trener K.S. „Neptun“
Dariusz Dacków 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe