15
2020
2011-05-09

Goście z ARR w „Rolniku”


W czwartek 28 kwietnia uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim mieli okazję spotkać się z przedstawicielami Agencji Rynku Rolnego.

Z nauczycielami i młodzieżą z sokołowskiego „Rolnika” spotkał się dyrektor Oddziału Terenowego ARR w Warszawie Andrzej Różycki. Przypomnijmy, że zastąpił on na tym stanowisku obecnego starostę sokołowskiego Leszka Iwaniuka. Przyjechał też Andrzej Kołodziejczyk, pracownik sekcji  informacji i promocji.
- Uczniowie klas III Technikum, obecni na spotkaniu mieli okazję do poszerzenia i usystematyzowania swojej wiedzy na temat kompetencji i struktury Agencji Rynku Rolnego – relacjonuje Wiesława Kapusta, dyrektor ZS CKU w Sokołowie Podlaskim. - Andrzej Różycki omówił mechanizmy wspólnej polityki rolnej oraz źródła ich finansowania. Działalność informacyjną i promocyjną ARR przedstawił Andrzej Kołodziejczyk.
Uczestnicy chętnie skorzystali z materiałów i broszur dotyczących poszczególnych obszarów działalność Agencji Rynku Rolnego.
- Udział w spotkaniu był dla nas wszystkich cennym doświadczeniem w zakresie poszerzania wiedzy na temat rynku rolnego w Polsce – dodaje pani dyrektor.
BOŻENA GONTARZ
FOT. ZSCKU SOKOŁÓW PODLASKI

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Szczególnie taka prezentacja przydała się Pani Dyrektor,która z rolnictwem ma tyle wspolnego,co z racjonalnym zarządzaniem tą placówką.


2011-05-12 19:44:41
Strona 1/1


Dane kontaktowe