17
2020
2013-09-20

Golfem w drzewo


Dużo szczęścia miał kierowca vw golfa, który w ubiegły piątek uderzył w drzewo. Dzięki policjantom, strażakom, osobom, które najechały na zdarzenie drogowe został wyciągnięty z samochodu, a samochód ugaszony.

W piątek, 13 września około godz. 20.00 na drodze pomiędzy Wyrozębami, a Borychowem (gm. Repki) kierujący vw golfem z nieznanych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Żeby nie przypadkowy świadek zdarzenia, nikt  nie zauważyłby samochodu znajdującego się na poboczu w przydrożnych krzakach. Poruszający się tą samą drogą kierowca zauważył, że nagle zniknęły światła jadącego z przeciwnego kierunku samochodu. Mężczyzna zatrzymał się. Podobnie zrobił inny kierowca jadący z przeciwnego kierunku. 
 
Po chwili byli też policjanci z Posterunku Policji w Repkach, którzy jechali tą trasą. 
Na poboczu leżał przewrócony na boku samochód, a spod maski wydobywał się czarny dym. W samochodzie był mężczyzna, który nie dał rady wydostać się z rozbitego auta.
 
Kiedy jeden z policjantów wspólnie ze świadkami wydobywał kierowcę i przenosił w bezpieczne miejsce, drugi gaśnicami zlikwidował zarzewie pożaru. Na miejsce wypadku po krótkiej chwili dojechali strażacy z OSP w Repkach, ugasili pożar oraz do czasu przyjazdu karetki pogotowia udzielali pierwszej pomocy rannemu kierowcy.
Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Siedlcach. Można powiedzieć, że dzięki akcji policjantów i świadków zdarzenia mężczyzna żyje. Pobrano od niego krew do sprawdzenia zawartości alkoholu. Wstępne ustalenia wskazują, że mógł być nietrzeźwy.
 
asp. szt. S. Tomaszewski


« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Wynocha z metrem na Brf3dno!Czy wy nie wiiczdie co jest teraz na Bielanach? Żadnych bezpośrednich linii nie maja DONIKĄD ! Tylko do cholernego metra i schodeczki. schodeczki, przesiadeczki, i bieganina! Na pewno tego chcecie? U nas będzie to samo! Niczym bezpośrednio z dzielnicy już nie wyjedziesz! Autobusy wszystkie pokasują!

Bayu
2014-08-17 02:23:03
Strona 1/1


Dane kontaktowe