11
2020
2013-03-28

Gminny Turniej Tenisa Stołowego


18 marca w ZS w Jabłonnie Lackiej odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez Uczniowski Ludowy Klub Sportowy działający przy tutejszym Gimnazjum.
Celem turnieju było propagowanie tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży oraz integracja uczniów ze szkól z terenu gminy. Do udziału w rozgrywkach zgłosiły się reprezentacje Niepublicznej Szkoły Podstawowej
w Czekanowie, Szkoły Podstawowej w Bujałach, Zespołu Szkół w Dzierzbach, Zespołu Szkół w Jabłonnie Lackiej. Rozgrywki przeprowadzone zostały w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV i młodsi, klasy V-VI oraz gimnazjum z podziałem na chłopców i dziewczęta. W kategorii klas IV i młodsi najlepsi okazali się: I m-ce Karolina Żmuda (NSP Czekanów), II m-ce Natalia Żmuda (NSP Czekanów), III m-ce Karolina Szmurło (SP Bujały). Wśród chłopców I m-ce wywalczył Mateusz Wrzosek (SP Bujały), II m-ce Grzegorz Strzała (SP Bujały), III m-ce Patryk Mularzuk (SP w Jabłonnie Lackiej).
W kategorii  klas V-VI (dziewczęta): I m-ce Aleksandra Borys (SP w Jabłonnie Lackiej), II m-ce Julia Koc (SP Bujały), III m-ce Natalia Stankiewicz (SP w Jabłonnie Lackiej). W tej samej kategorii wśród chłopców I m-ce zajął Mateusz Szmurło (SP Bujały), II m-ce Tomasz Kosowski (NSP w Czekanowie), III m-ce Przemysław Wrzosek (ZS w Dzierzbach). Bezpośrednio po zakończeniu rozgrywek szkół podstawowych do rywalizacji stanęli uczniowie Gimnazjum w Jabłonnie Lackiej. Wśród dziewcząt I m-ce zdobyła Sylwia Nasiłowska, II m-ce Joanna Wierzbicka, a III m-ce przypadło Monice Kobylińskiej. Tytuł najlepszego tenisisty wśród chłopców wywalczył Nikodem Zdunek, II m-ce Szymon Kołos, III m-ce Michał Grzegorczyk. Dyplomy najlepszym zawodnikom wręczył Wójt Gminy Jabłonna pan Wiesław Michalczuk.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe