2
2020
2012-10-19

Gminne Przedszkole w Sabniach ma nową siedzibę


We wtorek, 9 października w Sabniach odbyła się uroczystość otwarcia nowej siedziby gminnego przedszkola. Dzięki środkom pochodzącym z budżetu gminy, za ponad sto tysięcy złotych na potrzeby przedszkola przystosowano budynek po dawnej sali gimnastycznej, znajdującej się na terenie Zespołu Szkół w Sabniach. Obecna siedziba przedszkola jest przestronna, słoneczna i nowocześnie urządzona. Przedszkolaki, a jest ich 36, korzystają z dwóch dużych sal, pomieszczenia socjalnego, szatni i komfortowych łazienek, a więc warunki funkcjonowania bardzo się poprawiły.
Po przecięciu wstęgi przez władze gminy, dyrekcję, przedstawicieli dzieci i rodziców, nastąpiło uroczyste pasowanie przedszkolaków. Dzieci  zaprezentowały program artystyczny o  jesieni i o radosnych zabawach  w przedszkolu. Wszyscy zgromadzeni nagrodzili występujących dużymi brawami.
 Dyrektor Gminnego Przedszkola i Zespołu Szkół w Sabniach Anna Chmiel, serdecznie dziękuje władzom gminy, za przeznaczenie pieniędzy na remont.  Jak powiedziała, „to,   co  przed  rokiem  było  jeszcze  marzeniem,   dziś  stało  się  rzeczywistością - przyniosło  radość  dzieciom  i  nam,   dorosłym”.
J.O.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe