17
2020
2014-01-02

Gmina Sabnie - sesja budżetowa i spotkanie opłatkowe


30 grudnia 2013r. w budynku Zespołu Szkół w Sabniach miała miejsce  XLI Sesja Rady Gminy w Sabniach. Uchwalono na niej jednogłośnie budżet na 2014 rok.

Po sesji odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne, w którym uczestniczyli między innymi księża parafii z terenu gminy: ks. kan.  Antoni Sieczkiewicz z Grodziska, ks. kan. Waldemar Górski z Niecieczy oraz ks. Piotr Arbaszewski z Zembrowa, a także wójt Ireneusz Piotr Wyszyński, Przewodniczący  Rady Gminy Wacław Mikołajczuk, radni, sołtysi, dyrektorzy szkół, przedstawiciel kółek rolniczych Sławomir Hardejewicz, pracownicy samorządowi Gminy Sabnie oraz inni, licznie zgromadzeni goście.

 

Życzenia poprzedziły jasełka przygotowane przez dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Sabniach. Młodzi aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne obrazując przybyłym gościom historię Narodzenia Pańskiego. Po przedstawieniu wójt i przewodniczący dokonali podsumowania kończącego się roku oraz podziękowali radnym, pracownikom urzędu i wszystkich jednostek gminnych za zaangażowanie w realizację zadań samorządowych w ciągu całego tego okresu. Nie zabrakło też słów i podziękowania skierowanych do sołtysów i osób współpracujących z Gminą Sabnie. Następnie wszyscy łamiąc się opłatkiem życzyli sobie pomyślności w 2014 roku.


PAWEŁ NASIŁOWSKI / UG Sabnie


« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe