17
2020
2017-03-22

Gimnazjum Salezjańskie Mistrzem Powiatu w piłce siatkowej chłopców !!!


 20.03.2017r. na sali gimnastycznej Salezjańskiego Gimnazjum rozegrały się Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego w piłce siatkowej chłopców gimnazjum. Zgłosiły się cztery drużyny wyłonione wcześniej w eliminacjach. Pierwszy mecz rozegrała drużyna Salezjańskiego Gimnazjum z drużyną Publicznego Gimnazjum Sterdyń, który wygrała w setach 2:1 i awansowała do finału.

Finał rozegrał się pomiędzy drużyną Salezjańskiego Gimnazjum a drużyną PG Nr. 1 w Sokołowie Podlaskim. Nasi chłopcy wygrali 2:0 i tym samym zdobyli TYTUŁ MISTRZA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW GIMNAZJUM, puchar, dyplom , pamiątkowe medale i prawo reprezentowania Powiatu Sokołowskiego w Rejonie Siedleckim w dalszych rozgrywkach.

Skład "złotej" drużyny: Osial Piotr, Roman Kamil, Smuniewski Karol, Błoński Dominik, Gębicki Maciej, Ruciński Piotr, Pawelec Rafał, Wilk Sebastiań, Jaszczuk Damian, Dmowski Krzysztof, Czarkowski Mateusz, Florczuk Jan.

Po raz pierwszy również w historii Salezjańskiego Gimnazjum nasze drużyny zdobyły I MIEJSCE w piłce nożnej, piłce koszykowej, piłce ręcznej i piłce siatkowej w ciągu jednego roku szkolnego. G R A T U L A C J E !!!


Kazimierz Zdzichowski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe