17
2020
2014-09-04

Gdy życie straci sens...


Zrobiła sobie przerwę w pracy. Wyszła do łazienki. Tam założyła pętle na szyi, próbując odebrać sobie życie. W ostatniej chwili ją odratowano. 

Do takiej dramatycznej sytuacji doszło kilkanaście dni temu w jednym z zakładów pracy w Sokołowie Podlaskim. 
Tuż po przerwie śniadaniowej jedna z pracownic wyszła do łazienki. Gdy otworzyła drzwi kabiny, nagle zobaczyła coś, co zmroziło jej krew w żyłach - jedna z koleżanek była w trakcie odbierania sobie życia. 
 
Gdy zobaczyła kobietę z pętlą na szyi, zaczęła głośno krzyczeć, wołać pomocy! Na miejsce przybiegł mężczyzna. Odciął desperatkę. Wezwano karetkę pogotowia oraz policję. 49-letnią kobietę od razu przewieziono do sokołowskiego szpitala. Jak się dowiedzieliśmy, jej stan nie zagrażał życiu i już tego samego dnia wyszła do domu.
 
Co doprowadziło kobietę do tego, aby targnąć się na własne życie? Nieoficjalnych wersji jest kilka [...]

Cały artykuł w aktualnym papierowym numerze.

KW
fot. internet/www.prorok.be
 

« wróć | komentarze [4]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

SCHOWAICIĘ TEN WIZERUNEK BO I TAK TRUPÓW NIE BRAKUJĘ A MORZE BYĆ JESZCZE WIĘCEJ GDY SIĘ NAUCZĄ ROBIĆ, A TO DROGA PROSTO DO PIEKŁA TAM STRASZNIE TYLKO BUL MĘKA I CIERPIENIE .--A TAK UMIECIE [WIMIE OJCA I SYNA I DUCHA ŚFIĘNTEGO AMEN]-IESTEŚCIE PEWNI ŻE UMIECIE A TO DROGA PROSTO DO NIEBA TU LEPIEJ NIEMA BÓLU MĘKI I CIERPIENIA. na razie PA WESOŁYCH ANIOŁKÓW. czasu bardzo mało dni umykają dzień po dniu i go niema a wy nic a nic tylko na gotowe.

MB
2014-10-22 20:53:22

w tej kategorii zgonów są coraz częściej ofiary 'seryjnego samobójcy'. Organa śledcze natychmiast nie stwierdzają udziału osób trzecich.

SOS
2014-09-06 07:37:00

Jest rodzina,przyjaciele,....i wielka pustka i samotność....

Mirka
2014-09-05 07:43:45

Wiele przyczyn prowadzi do samobójstwa, jednak w ostatnich latach często bezrobotni rodzice popełniają samobójstwo żeby dzieci otrzymały rentę na przeżycie. Później te dzieci bedą pracowały na emerytury różnych bazdzietnych pasożytów, którzy o ich rodzicach powiedzą z pogardą: byli niezaradni.

niezaradny
2014-09-04 17:38:24
Strona 1/1


Dane kontaktowe