17
2020
2018-12-11

Gala kolarska w Warszawie


Jubileuszowa Gala 90-lecia Mazowiecko-Warszawskiego Związku Kolarskiego obyła się 3 grudnia br. w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie (Centrum Olimpijskie). Na galę zostali zaproszeni kolarze, działacze i trenerzy z całej Polski.

Imprezę prowadzili B. Saternus i W. Jaroński – komentatorzy. Wśród zacnych gości byli: Marian Więckowski – kilkukrotny zwycięzca Wyścigu Dookoła Polski, Grzegorz Krejner – olimpijczyk, medalista Mistrzostw Europy i Polski w jeździe na torze, Zbigniew Szczepkowski – czołowy kolarz w latach 80., Andrzej Ruciński – były trener kadry szosowców i wielu innych znakomitych kolarzy. Z województwa mazowieckiego uczestniczyli byli i obecni działacze z Radomia, Sokołowa Podlaskiego (Czesław Ambroziak, Bogusław Karakula, Sylwester Prętczyński), Wołomina, Radzymina, Kobyłki, Warszawy, Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa, Piaseczna, Pruszkowa, Ciechanowa.

Za wybitne zasługi w kolarstwie na Mazowszu wyróżniono i odznaczono medalem Czesława Ambroziaka – trenera grup młodzieżowych z sekcji kolarskiej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim.

Juliusz Nowicki  

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe