2
2020
2014-12-23

Ford dachował. Trzy osoby ranne!


Groźnie zakończyło się dachowanie forda przed Bielanami. Trzy osoby trafiły do szpitala.

W poniedziałkowe popołudnie (22 grudnia) niedaleko miejscowości Bielany ford probe zjechał na lewą stronę i dachował. Trzy osoby jadące samochodem zostały przewiezione do szpitala. Przyczyną wypadku była prawdopodobnie nieuwaga kierowcy. 
 
- Kierujący fordem stracił panowanie nad kierowanym pojazdem bezpośrednio po wyprzedzeniu innego samochodu. Wyprzedzanie rozpoczął na łuku drogi, gdzie była podwójna linia ciągła. Potem zjechał na lewą stronę i dachował - relacjonuje Sławomir Tomaszewski, oficer prasowy KPP w Sokołowie Podlaskim.
 
Wszystkie osoby jadące samochodem odniosły ciężkie obrażenia ciała.

OPR. KW
fot. MT


 

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

PANI AGO, ALE CZY W PANI WIEKU MOŻE PANI PROWADZIĆ AUTO. BO Z TEGO CO PANI NAPISAŁA WYCHODZI NA TO ŻE JEZDZI PANI OD 1080 ROKU, WIĘC MA PANI PRAWIE 1000 A DOKŁADNIE 935 LAT :)


2015-01-01 19:33:15

TAKIE JEST ŻYCIE, JAK BY NIE BYŁO WYPADKÓW TO BYŁO BY ZBYT PIĘKNIE! TWORZY SIĘ Z TEGO ŁAŃCUCH. A POZA TYM NIKT NIE ROBI TEGO SPECJALNIE I TO JEST TYLKO CHWILA AGA KWAŚNIAK A TY JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ? MASZ WOGÓLE PRAWO JAZDY? A JEŚLI TA TO JEŹDZISZ TAK PRZEPISOWO? ALE CHYBA ROCZNIE ROBISZ 100km


2014-12-24 09:47:14

TAK SIĘ KOŃCZY BRAWURA ,JEŻDŻĘ OD 1080 ROKU I NIE RAZ ZASTANAWIAM SIĘ KTO TYM LUDZIOM WYDAŁ ZAŚWIADCZENIA LEKARSKIE , BO NAWET JAK ZALICZYLI EGZAMIN TO SĄ NIE ODPOWIEDZIALNI EMOCIONALNIE I NIE POWINNI PROWADZIĆ ŻADNYCH POJAZDÓW . WYSTARCZY POPATRZEĆ JAK POKAZUJĄ SOBIE PALCE ,AGRESJA, BEZMYŚLNOŚĆ ,ŁAMANIE PODSTAWOWYCH PRZEPISÓW ,WYMUSZENIA, A WYSTARCZY PRZEJŚĆ NA ODDZIAŁY REHABILITACJI ILE LUDZI CIERPI ,MOŻE CHOCIAŻ 1 NA 100 ZROZUMIE ,ŻE SAMOCHÓD TO NARZĘDZIE ,KTÓRE NALEŻY UŻYWAĆ BARDZO ŚWIADOMIE , JEŻELI NIE MA ŚWIADOMOŚCI NIE POWINNO SIĘ BYĆ KIEROWCĄ.

AGA KWAŚNIAK
2014-12-23 23:01:30
Strona 1/1


Dane kontaktowe