1
2020
2012-07-20

Festyn Lato z Topazem 2012


Loteria ta organizowana jest przez Topaz od kilku lat. Przez dwa miesiące stali klienci sieci sklepów Topaz kupując produkty oznaczone logo loterii mogli zdobyć atrakcyjne nagrody. W codziennych losowaniach padały trzy wygrane. Łączna wartość nagród wynosiła ponad 95 tysięcy złotych,  a rozlosowano 18 robotów kuchennych, 18 expresów do kawy, 17 konsoli X BOX, 2 wycieczki o wartości 5000 zł każda, a także 106 talonów stuzłotowych. Nagrodą główną był samochód osobowy Chevrolet Spark, który trafił do Pani Haliny Benedysiuk z Siemiatycz.  Kluczyki do auta Pani Halina odebrała podczas festynu z rąk właściciela sieci sklepów Topaz- Zbigniewa Paczóskiego.
Oficjalnemu zakończeniu loterii jak zwykle towarzyszyły liczne atrakcje. Od 17.00 na scenie trwały zabawy z nagrodami, prezentowała się formacja taneczna Black Code Dance Studio, wystąpili też młodzi laureaci konkursu „Śpiewaj z T
opazem i Marylą Rodowicz”.  Sokołowski plac przy ul. Ząbkowskiej wypełniły karuzele, dmuchane „skakance”, kucyki, szczudlarze i animatorzy zabaw dla dzieci. Dorośli mogli zmierzyć się z własnym strachem i zupełnie za darmo skoczyć na bungee.   Ale najważniejszy punkt programu stanowiły oczywiście koncerty zaproszonych przez Topaz muzycznych gwiazd. Tuż przed 21.00 wystąpiła Maryla Rodowicz, a później zespół Video.
Publiczność dopisała tłumnie, a najwierniejszym fanom Video nie przeszkadzał nawet przelotny, ale ulewny deszcz. Zespół bisował kilkakrotnie, na zakończenie ich występu i zamknięcie imprezy odbył się pokaz fajerwerków. Kolejny festyn  Lato z Topazem już za rok.
 

 

 

 

 

Więcej informacji udziela:
Anna Andraka kierownik Działu Marketingu Topaz
aandraka@topaz.home.pl nr tel. 25 640 02 09, kom. 513 029 465 

PHU TOPAZ Zbigniew Paczóski
ul. Kolejowa 8B, 08-300  Sokołów Podlaski
www.topaz24.pl

 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe