6
2020
2013-02-15

„Ferie z OSiR-em”


Ośrodek Sportu i Rekreacji podczas ferii zorganizował dla dzieci i młodzieży szkolnej cykl zajęć oraz imprez o charakterze rekreacyjnym w ramach akcji zimowej „Ferie z OSiR-em”.
Każdy uczeń chcący aktywnie spędzić okres wolny od nauki szkolnej mógł uczestniczyć w przedsięwzięciach OSiR odbywających się w pierwszym i drugim tygodniu ferii w Podlaskim Młodzieżowym Centrum Sportowo-Rekreacyjnym przy ul. Bulwar (pływalnia, sala fitness, sala konferencyjna) oraz halach sportowych Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego, Publicznego Gimnazjum nr 2 i Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1.
Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych mieli możliwość uczestniczyć w zajęciach z pływania, aerobic, gier i zabaw ruchowych oraz turniejach piłki nożnej, koszykówki, szachowym i warcabowym. Dodatkowo na stadionie przy ul. Lipowej codziennie do późna czynne było naturalne lodowisko. W godzinach popołudniowych amatorzy jazdy na łyżwach mieli zapewnione oświetlenie, muzykę oraz wypożyczalnię łyżew.
Łącznie w akcji zimowej „Ferie z OSiR-em” wzięło udział ponad 200 dziewcząt i chłopców. Wszyscy uczestnicy zabaw i turniejów otrzymali od organizatora napoje i słodycze.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe