17
2020
2019-05-09

F4K Meet Day w Sokołowie Podlaskim


W niedzielę 28 kwietnia 2019 r. na terenie Parku Przemysłowego odbyła się impreza motoryzacyjna F4K Meet Day. Organizatorem była Sokołowska Grupa Motoryzacyjna F4K Sokołów, czyli grupa młodych pasjonatów motoryzacji w szerokim tego słowa zakresie.

Była to pierwsza tego typu impreza organizowana w Sokołowie na taką skalę. Oprócz obecnych na niej właścicieli aut wystawiały się także firmy motoryzacyjne z naszego miasta i regionu. Gościem specjalnym imprezy była MotoFretka, czyli młoda dziewczyna, biorąca udział w licznych imprezach driftingowych.

Wydarzenie można zaliczyć do jak najbardziej udanych, ponieważ frekwencja przewyższyła oczekiwania organizatorów. Udział w imprezie wzięło ponad 90 załóg, licząc zarówno auta, motocykle oraz pięciu wystawców. Oczywiście, jak na imprezę motoryzacyjną przystało, nie mogło zabraknąć konkurencji typu: Najgłośniejszy wydech Car Limbo, rzut oponą czy trzymanie kierownicy na czas.

Ogromne podziękowania za okazaną pomoc w organizacji wydarzenia należą się władzom Miasta oraz Zarządowi Parku Przemysłowego za ofiarowany kredyt zaufania dla młodego klubu motoryzacyjnego.

Mamy nadzieję, że nie będzie to ostatnia tego typu impreza oraz, że będzie się ona rozwijała być może do rangi takich imprez jak Moto Show, odbywające się w Poznaniu.
Dariusz Zalewski 
Fot. F4K

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe