37
2018
2018-06-01

Eliminacje powiatowe do Regionalnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej


W ubiegły poniedziałek na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim odbyły się eliminacje do Regionalnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce. W imprezie organizowanej przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sokołowie Podlaskim brali udział reprezentanci 16 szkół podstawowych Do zawodów regionalnych awansowało trzech czołowych zawodników w każdej konkurencji i dwie sztafety. Uzyskano kilka doskonałych wyników, które pozwalają myśleć o medalach na zawodach w Siedlcach.

Najlepsze wyniki:
W rocznikach 2003/2004 Oskar Czapczuk na 100 m - 12, 02 i Jakub Woźniak na 300 m – 39, 59 (obaj SP 6 Sokołów)
Sztafeta 4x100 m z SP 6 Sokołów – 48, 32, Anna Poniatowska SP Kosów L. skok wzwyż -153 cm
W roczniku 2002 Jakub Zdunek SP Kosów L. – skok wzwyż 160 cm, Maciej Jóźwiak SP Sterdyń – kula 5 kg 12, 25 m
Trzech czołowych zawodników w konkurencji otrzymało pamiątkowe medale. Zawody regionalne odbędą się 30 maja w Siedlcach.

Czołowe miejsca zajęli:
Klasy VII i II gimnazjalne /ur. 2004 – 2003

100 m
1. Kurowicka Natalia SP Kosów L. 14,68, 2.Leszczyńska Paulina ZS Salezjańskich 15,43, 3.Bartosiak Patrycja SP 6 Sokołów 15,49
1.C zapczuk Oskar SP 6 Sokołów 12,02, 2.Borychowski Marcin SP Jabłonna L. 12,59, 3.Zadrożny Adam ZS Salezjańskich 13,38

300 m
1. Kosieradzka Patrycja ZS Salezjańskich 48,64, 2.Wicenciak Katarzyna SP Repki 49,2, 3.Mikołajczuk Emilia SP 6 Sokołów 50,46
1. Woźniak Jakub SP 6 Sokołów 39,59, 2.Sobieski Maciej ZS Salezjańskich 42,70, 3.Wilk Bartosz SP 2 Sokołów 44,67

600 m
1.Zalewska Julia ZS Salezjańskich 1.55,35, 2.Krasuska Zuzanna SP 1 Sokołów 2.02,703.Złotkowska Gabriela ZS Salezjańskich 2.07,28

1000 m
1. Wyszomirski Bartłomiej SP 6 Sokołów 3.02,33, 2.Zalewski Jakub SP Kosów L. 3.09,38, 3.Worku Memre Jakub ZS Salezjańskich 3.11,92

Skok w dal
1. Jurczak Marta ZS Salezjańskich 455, 2.Błońska Karolina ZS Salezjańskich 420, 3.Cieciera Joanna SP Repki 406

Skok w dal
1. Księżopolski Kamil SP Repki 519, 2.Czarkowski Mateusz SP 6 Sokołów 517, 3.Sawicki Łukasz SP Rozbity Kam. 480

Skok wzwyż
1. Poniatowska Anna SP Kosów L. 153, 2.Krochmal Emilia SP 6 Sokołów 145, 3.Abramczuk Natalia SP Skrzeszew 110

Skok wzwyż
1. Dykowski Michał SP Kosów L. 145, 2. Abramczuk Łukasz SP 6, Sokołów 145, 3.Belka Dominik SP Skrzeszew 140

Pchnięcie kulą 3 kg
1. Ostrowska Karolina SP Kosów L. 848, 2.Gałecka Monika SP Wyrozęby 798, 3.Wyrozębska Gabriela SP 2 Sokołów 790

Pchnięcie kulą 5 kg
1.Kobyliński Adrian SP Sterdyń 10,36, 2.SzalachMarcin SP Sterdyń 9,72, 3.Kurach Mateusz SP 2 Sokołów 9,28

Sztafeta 4 x 100 m
1. ZS Salezjańskich 56,32, 2.SP Kosów L. 59,21, 3.SP 6 Sokołów 1.00,33

Sztafeta 4 x 100 m
1. SP 6 Sokołów 48,32, 2.ZS Salezjańskich 53,01, 3.SP Repki 53,46

Klasy III gimnazjalne /ur. 2002/
100 m
1. Śladewska Klaudia SP Sterdyń 15,98, 2.Denkiewicz Martyna SP Grochów 16,07
3. Rucińska Luiza ZS Salezjańskich 16,14
1.Trusiak Maciej SP 6 Sokołów 12,44, 2.Badura Michał SP Kosów L. 12,73, 3.Jurczak Sebastian SP Jabłonna l. 13,33

200 m
1. Bolesta Maja ZS Salezjańskich 31,29, 2.Litewnicka Gabriela SP 6 Sokołów 33,15, 3.Pieńkowska Paulina SP Grochów 34,12
1. Doliński Radosław SP 6 Sokołów 25,81, 2.Grzeszczuk Jakub SP Kosów L. 26,52, 3.Suder Hubert SP 6 Sokołów 27,00

400 m
1. Sawicka Monika SP 6 Sokołów 1.16,55, 2.Ratyńska Gabriela SP 6 Sokołów 1.24,29, 3.Kur Julia SP Sterdyń 1.27,70
1. Olszewski Michał SP Kosów L. 57,72, 2.Grądzki Sebastian SP Kosów L. 59,67, 3.Wilk Dawid SP 6 Sokołów 1.00,07

800 m
1.Niemierka Justyna SP 6 Sokołów 3.00,36, 2.Ignaciuk Wiktoria SP Sterdyń 3.31,69, 3.Marchel Dominika SP 3 Sokołów 3.49,36
1. Orzeł Jakub SP Kosów L. 2.29,09, 2.Kuc Patryk SP 6 Sokołów 2.29,57, 3.Laskowski Patryk SP 6 Sokołów 2.42,48

1500 m
1.Krystoszyk Maciej SP 3 Sokołów 5.23,83, 2.Lipiński Krystian SP 6 Sokołów 6.38,63, 3.Zalewski Wiktor SP 6 Sokołów 6.43,67

Skok w dal
1. Ambroziak vel Mrozowicz Julia SP 3 Sokołów 397, 2.Połaska Angelika SP Rozbity Kam. 382, 3.Wielgosz Zuzanna SP Jabłonna L. 373
1. Bartczuk Dominik SP Kosów L. 503, 2.Zupka Janusz SP Skrzeszew 502, 3.Rytel Patryk SP Kosów L. 495

Skok wzwyż
1.Murawska Marta SP 6 Sokołów 140, 2.Piejka Karolina SP 6 Sokołów 125
1.Zdunek Jakub SP Kosów L. 160, 2.Zawistowski Kamil SP 6 Sokołów 155, 3.Kurowicki Bartosz SP Kosów L. 150

Pchnięcie kulą 3 kg
1. Dudek Katarzyna SP Skrzeszew 9,11, 2.Kur Monika SP Sterdyń 8,55, 3.Iwanowska Julia SP Grochów 7,94
1. Jóźwiak Maciej SP Sterdyń 12,25, 2.Dmochowski Dominik SP Kosów L. 12,23, 3.Wrzosek Łukasz ZS Salezjańskich 11,45

Sztafeta 4 x 100 m dziewczęta
1.ZS Salezjańskich 1.00,78, 2.SP Jabłonna L. 1.01,03, 3.SP 6 Sokołów 1.01,51

Sztafeta Olimpijska /800-400-200-100/ dziewczęta
1.SP 6 Sokołów 5.28,02

Sztafeta 4 x 100 m chłopcy
1. SP Kosów L. 48,47, 2.SP 6 Sokołów 48,52, 3.SP Jabłonna L. 51,65

Sztafeta Olimpijska /800-400-200-100/ - chłopcy
1. SP 6 Sokołów 4.18,75, 2.SP Kosów L. 4.19,69

Juliusz Nowicki 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe