2
2020
2014-12-27

Ekologicznie w Sabniach


Do końca maja w gminie Sabnie realizowany będzie program "Ziemia w moich rękach". Na jego realizację samorząd otrzymał dotację w wysokości ponad 20 tysięcy zł.

- W ramach projektu w Zespole Szkół w Sabniach prowadzone są warsztaty ekologiczne i terenowe. Odbywają się spotkania z przyrodnikami, wycieczki przyrodnicze, projekcje filmów, wyjazdy do segregatorni śmieci, ogrodu botanicznego i parku krajobrazowego - informuje UG w Sabniach.

19 grudnia wójt Ireneusz Piotr Wyszyński przekazał placówce oświatowej sprzęt multimedialny przeznaczony do realizacji zadań z zakresu edukacji ekologicznej: laptop, projektor multimedialny, ekran do projektora, telewizor 55 cali, odtwarzacz DVD i aparat fotograficzny. Odbyło się także rozstrzygnięcie kilku konkursów oraz rozdanie nagród. 
 
W konkursie na wykonanie zielnika zwyciężyli: Maja Duranowska, Zuzanna Kalisiak, Paulina Krycka, Milena Bogucka, Weronika Łach i Bartosz Kamiński, natomiast w konkursie "Drzewo w czterech porach roku": Kacper Wilk, Zuzanna Orłowska, Bartosz Kamiński, Maja Duranowska, Karol Adamczuk, Sandra Kryszczuk, Natalia Buczyńska, Emilia Dobrowolska i Wiktor Adamczuk.
Komisja przyznała kilka wyróżnień. Otrzymali je: Martyna Marcjaniuk, Konrad Tatko oraz Hubert Maleszewski.
 
OPR. KW

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe