17
2020
2015-01-24

Dzikie wysypiska nadal w modzie


Wersalki, sprzęt AGD i wiele worków przepełnionych śmieciami - z takim widokiem spotkali się leśnicy z Przeździatki w poprzedni weekend. O Sprawie poinformowała nas matka jednego z leśników. 
 
Od wprowadzenia nowej ustawy śmieciowej minęło półtora roku. Gdy wchodziła ona w życie, jej zwolennicy przekonywali, że będzie pięknie i czysto, a do lasów nikt nie wywiezie śmieci. Czy rzeczywiście? Bzdura! Śmieci jak wywozili, tak wywożą. Świetnie obrazuje to zeszłotygodniowy przykład z lasu Przeździeckiego.
- To skandal. Ludzie potrafią być jednak nieczuli na przyrodę. Człowiek, który to zrobił, powinien się spalić ze wstydu - tak komentują tę sytuację okoliczni mieszkańcy. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko podpisać się pod ich słowami. Wstyd, po prostu wstyd!
 
MIĘDZY INNYMI 2 WERSALKI...
...Takie przedmioty znaleźli w poprzedni weekend leśnicy z Przeździatki na terenie lasu Przeździeckiego. Dzikie wysypisko ktoś urządził w pobliżu Bud Kupientyńskich. Oprócz wersalek były tam sprzęty domowego użytku oraz wiele worków przepełnionych śmieciami. Widok był naprawdę przerażający. Śmieci leżały w lesie przez kilka dni. W minioną środę pracownicy leśnictwa sprzątnęli je. - Straż leśna szukała sprawcy, ale niestety, nie znalazła go - mówi Waldemar Szmurło, leśniczy Leśnictwa Przeździatka.  

Cały artykuł w papierowym wydaniu.
KW

O śmieciach, które ktoś wywiózł do lasu, poinformowała nas matka jednego z leśników. 

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Jednoczmy się w tępieniu wszystkich śmieciarzy, o takich przypadkach zawiadamiajmy leśników, policję, Straż Leśną. Zostawmy LAS naszym dzieciom i wnukom a nie ŚMIECI!!!!!!!!!!

Gość
2015-01-26 18:46:16

Czy ktos z sąsiadów tego wysypiska nie rozpoznaje tych gratów? Bo to juz dranstwo jest zeby wywozic ten syf do lasu.

joj
2015-01-26 17:52:27
Strona 1/1


Dane kontaktowe