29
2022
2012-10-19

Dzień Zdrowej Żywności w Sterdyni


W czwartek 4 października w  ogrodzie przedszkolnym przy Gminnym Przedszkolu i Zespole Szkół w Sterdyni  odbył się ,,Dzień Zdrowej Żywności” połączony z ,,Dniem Pieczonego Ziemniaka”. Imprezie sprzyjała piękna jesienna pogoda.
Na początku pikniku dzieci otrzymały cenne i ciekawe nagrody za prace plastyczne, wykonane w ramach konkursu ,,Zdrowa żywność”,  ufundowane  przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencję Rynku Rolnego i Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Następnie z twarzami pełnymi uśmiechów wraz z rodzicami uczestniczyły w ,,kartoflanych” konkursach. W trakcie wspólnej zabawy można było skosztować wyśmienitych, pieczonych przy ognisku ziemniaków i kiełbasek. Na deser był kompot, pierniczki i oczywiście świeże owoce.
Niewątpliwie ten wspólnie spędzony czas dostarczył wszystkim samych radości i wielu pozytywnych wzruszeń oraz przeżyć.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Sterdyni  dziękuje bardzo serdecznie Radzie Rodziców za zaangażowanie w przygotowanie pikniku oraz sponsorom: Zakładom Mięsnym ,,Świderscy” z Kosowa Lackiego, Państwu M. M. Kruzom i M. M. Kamontom za dostarczenie niezbędnych produktów.
opr. J.O.
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe