17
2020
2018-09-26

Dzień Przedszkolaka w Czekanowie


20 września to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Czekanowie był to dzień pełen niespodzianek.

Przedszkolaki rozpoczęły swój dzień od wysłuchania wiersza o tym, że każdy dzień w przedszkolu to wielka przygoda. Kolejną częścią świętowania było wykonanie wspólnej makiety, na której każdy odbił swoją rączkę, potwierdzając fakt, że jest przedszkolakiem. Główną częścią spotkania było wspólne, samodzielne wykonanie tortu. Dzieci dodawały składniki, ubijały śmietanę na krem oraz dekorowały tort, który został zjedzony w całości. Nagrodą za wykonanie tortu były Medale dla Super Przedszkolaka, które dzieci same wykonały i wręczyły swoim przyjaciołom.

Następną niespodzianką, która czekała na dzieci w tym szczególnym dniu było pierwsze skorzystanie z basenu z piłeczkami. Basen został zakupiony do wyposażenia "Sali Radosna" w naszym przedszkolu. Sala ta służy nie tylko do zabawy, ale także do zajęć z gimnastyki korekcyjnej oraz zajęć sensorycznych. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły i wracały do domów szczęśliwe. 


Info / Fot: NSP w Czekanowie

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe