2
2020
2017-11-28

Dzień Pluszowego Misia w Czerwonce


Chyba nie ma domu, w którym na półce, łóżku lub fotelu nie siedzi miś. Na pewno każdy z Was– ma swojego ulubionego Pluszowego Misia.

Może to być zupełnie mały bury Miś, odrobinę zapomniany, mieszkający w pudle na strychu, albo piękny i kolorowy zamieszkujący dziecinne łóżeczko. Może to być zupełnie malutki Misio, którego nosimy „na szczęście” przy kluczach lub w portfelu. Czy wreszcie– może to być jeden z Wielkich i Sławnych Misiów, o których mówi się wszędzie i o których głośno niemal w każdej części świata (Kubuś Puchatek, Miś Paddington albo Miś Uszatek). Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

W piątek 24 listopada obchodziliśmy w przedszkolu w Czerwonce Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji każdy przedszkolak przyniósł swojego pluszowego przyjaciela. Wszystkie przyniesione misie były bardzo wyjątkowe, każdy był inny. Dzieci przebrane w stroje misia wykonywały prace plastyczne oraz brały udział w różnych zabawach. Wszyscy doskonale się bawili w towarzystwie swoich pluszowych przyjaciół.

Tego dnia również pożegnaliśmy naszego przedszkolnego misia „TOSIE”, która wyruszyła zwiedzać inne przedszkola w ramach akcji „Miasto i Gmina Sokołów Podlaski czytają Małemu Misiowi”- „Mały miś w świecie wielkiej literatury”- edycja II. Dalsza relacja niebawem.

Dorota Nowotniak 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe