17
2020
2018-03-27

Dzień Otwarty w "Trójce"


W niedzielę 18 marca 2018 r. w SP nr 3 w Sokołowie Podlaskim odbył się Dzień Otwarty. Do placówki przybyli rodzice wraz z dziećmi, absolwenci, uczniowie oraz nauczyciele.

Wszystkich powitał dyrektor szkoły Jerzy Ostromecki. Na początku zebrani wysłuchali koncertu muzycznego, w którym wystąpili uczniowie klasy pierwszej pod opieką wychowawczyni Małgorzaty Brzozowskiej, gimnazjalistki: Julia Praska i Zuzanna Lemieszek oraz zespół wokalny pod kierunkiem Piotra Przeździeckiego w składzie: Julia Kotowska, Dominika Marchel, Julia Brzozowska, Iza Marciniak i Martyna Brylińska. Koncert zwieńczyli absolwenci szkoły, zdobywcy różnych nagród, również w konkursach międzynarodowych - Jakub Lachowski, Anna Maliszewska, której akompaniowali Michał Ostromecki i Bartosz Kotowski.

Następnie w hali uczennice i absolwentki szkoły, znakomite koszykarki, rozegrały mecz pokazowy pod kierunkiem trenera Mariusza Świerka. Miłym akcentem były wypowiedzi dziewcząt, dotyczące niezapomnianych chwil spędzonych w murach szkoły i serdeczne wspomnienie wychowawców i nauczycieli. W dalszej części dnia goście w towarzystwie uczniów z klas gimnazjalnych i nauczycieli mieli możliwość obejrzenia szkoły, pracowni lekcyjnych i ich wyposażenia dydaktycznego, a także dyplomów i pucharów świadczącym o osiągnięciach uczniów.

Był też czas na spotkanie przy kawie i słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Dzieci otrzymały pamiątkowe upominki ufundowane przez szkołę. Organizatorzy - dyrektor, pracownicy szkoły oraz rodzice na czele z przewodniczącą Rady Rodziców Elżbietą Albin dziękują przybyłym w tym dniu gościom za wspólnie spędzony czas.

J.O. 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe