2
2020
2012-03-31

Dzień otwarty w PG nr 1


Uczniowie wraz z opiekunami przygotowali masę atrakcji. Na sali gimnastycznej odbył się między innymi: pokaz mody, występ szkolnego kabaretu, przegląd muzyczny, oraz zapierający dech w piersiach pokaz gimnastyczny. Po części artsytycznej potencjalni kandydaci do zostania uczniami tego gimnazjum udali się do klas, aby uczestniczyć w pokazowych lekcjach języka angielskiego, biologii, matematyki i chemii.

- Od września w dalszym ciągu poza tradycyjnymi zajęciami dydaktycznymi będziemy starali się wydobywać z uczniów ich ukryte talenty. Nasza młodzież i opiekunowie prowadzą szereg kółek zainteresowań, w których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. – zapewnia dyrektor szkoły pan Kazimierz Soszka.

Podczas tego dnia szóstoklasiści z pewnością mogli przekonać się o tym, dlaczego warto wybrać akurat tą szkołę. Jednak bardzo często decyzja ta należy również do rodziców, dlatego też późnym popołudniem odbyło się spotkanie, podczas którego rodzice szóstoklasistów mogli poznać kadrę nauczycielską, obejrzeć szkołę, oraz uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania.

 Aby obejrzeć więcej zdjęć z tego wydarzenia zapraszamy do galerii.

JF

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe