11
2020
2017-10-26

Dzień Nauczyciela w Czekanowie


Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Czekanowie sprawili, że był to wyjątkowy Dzień Nauczyciela. Wdzięczni za pracę i trud włożony w edukację i wychowanie zabrali nauczycieli… na Hawaje.

13 października 2017 r. odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły- Rusłan Mielniczuk serdecznie powitał zaproszonych gości: Wójta Gminy Jabłonna Lacka Wiesława Michalczuka, kierownika ds. oświaty Panią Grażynę Tokarską, proboszcza parafii Czekanów ks. Jerzego Olszewskiego, emerytowanych nauczycieli, którzy niegdyś pracowali w naszej szkole: dyrektora Mieczysława Dziatkowskiego, Elżbietę Bielską i Wincentę Zawadzką oraz podziękował za trud wkładany niegdyś i dziś w tworzenie naszej szkoły.

Szczególne słowa wdzięczności i uznania skierował do swojej kadry pedagogicznej. Pan Wiesław Michalczuk w swoim przemówieniu podziękował Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Czekanów- pani Agnieszce Zawadzkiej i dyrektorowi szkoły za dobrą współpracę. Kiedy do głosu doszli uczniowie w swojej inscenizacji zaprosili nauczycieli na odpoczynek pod palmami. Miłym zakończeniem apelu było wręczenie przez uczniów nauczycielom skromnych upominków prosto z Hawajów - ananasów.

Życzymy wszystkim nauczycielom by trud wkładany w codzienną pracę powracał do nich w postaci wzrastającej mądrości i uśmiechów uczniów oraz zadowolenia rodziców. 

Info / Fot.: NSP Czekanów

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe